Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha kezdem átértékeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha kezdem átértékelni azt a jövőképet, hogy párom, és családom lesz, ha 30 éves férfiként még randevúm se volt?

Figyelt kérdés
Természetesen szűz vagyok, és nem csókolóztam.

2023. febr. 5. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
Normális, de hidd el vannak még csodák.
2023. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
30 évesen nekem se volt semmi. Most áprilisban leszek 34 éves és van feleségem, meg 1 gyerekem.
2023. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha javitani magadon nem vagy hajlando, akkor ez a legjobb opcio nyilvan.
2023. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan ez lesz életed végéig.
2023. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Persze! Innen valószínűbb, hogy már soha nem lesz semmi, minthogy egyszer még lesz egy normális (vagy akármilyen) családod. Csoda, hogy csak most kezded meg az átértékelést.
2023. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Van, aki nagypapaként alapít új családot, igaz kevés, de vannak páran. Ahogy te sem vagy az első, se az utolsó, aki nem lékelt még puncit 30 évesen.
2023. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
10-15 év elmaradt tapasztalatát semmi nem hozza már be. Nem is csak arról van szó, hogy a lyukat nem találnád, de valószínűleg még normálisan szólni sem tudsz egy nőhöz vagy normálisan viselkedni a társaságában úgy, hogy az vonzalmat keltő legyen.
2023. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Az incel black pill teória szerint te már így is maradsz. Ha a középiskolában nem futottak utánad a csajok akkor neked olyan külső jegyeid és személyiségbeli vonásaid vannak amik miatt te egyértelműen nem jössz be a nőknek és örök magányra vagy predesztinálva. Sajnálom ezt most, ennyi idősen kell megtudnod.
2023. febr. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Háát , van esély rá, hogy nem is lesz senkid...
2023. febr. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ugyan járok pszichológushoz, elköltöztem a szülői házból, de így se áll jól a szénám. A legutolsó lány, akiknél próbálkoztam is elutasított.
2023. febr. 6. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!