Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti szemetekben megsemmisül a férfi, ha a szexualitásában női jegyek is vannak, ha amúgy az életben férfias?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mire gondolsz?
2023. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pl milyen női jegyek?
2023. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg mit jelent?
2023. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez megint a felcsatolhatos hulye. Nem, nem dugnam seggbe a pasimat.
2023. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Mire gondolsz? Ha azt szeretne hogy en is megdugjam, akkor igen, az nalam nem férfi. Legalabbis nem hetero, nem tudnék vele egy perccel se tovabb maradni ha ezt megtudnám.
2023. febr. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem kiábrándító. Volt pasim, aki szerette, ha dominálom, és olyan is, aki felvette a fehérneműmet. Egyik sem okozott problémát. Nagyon nyitott vagyok szexuális értelemben
2023. febr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nekem még vonzó is.
2023. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!