Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a gyülölet a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a gyülölet a férfiak felé,ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Pár hónapja olvasgatom ezt a kategóriát,de hihetetlen amit itt sok nő leművel a válaszaival.

Való életben miért vannak csoró párok,akik a hó végén a számlát is alig tudják kifizetni,itt meg senki nem akar ilyen férfiről hallani?


2023. febr. 6. 18:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
86%
Mondanál/mutatnál pár példát?
2023. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:

Elég visszaolvasni csak pár kérdést.

De sajnos napi szinten ez megy.

2023. febr. 6. 18:09
 3/68 anonim ***** válasza:
84%
Én nem látok ilyesmit.
2023. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
83%
De mondd, mit olvassunk vissza? Konkrétumokat mutass már légyszi.
2023. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
75%
Duguljatok már el a pitsába. Ti ontjátok magatokból a gyűlölködő, nőket alázó kérdéseket. Reggeltől estig. Minden egyes nap.
2023. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
19%
Ezen az oldalon törvényszerűek a "piros trollok vs kék trollok" állandó összecsapások. Teljesen mindegy ki melyik oldalt erősíti, a lényeg a kötözködés, a másik csoport bántása.
2023. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
31%

Aki a valo eletben nem tudja befizetni a szamlait sem, annak gondolom van eleg baja, nem itt log.


Szerintem itt tobbsegeben jomodban elnek az emberek, ha megnezed ugy altalaban az oldalt, nem csak ezt a kategoriat, viszont erre jut egy olyan reteg is, aki meg aztan tenyleg semmire nem vitte az eletben. Szoval ket csoport van, az unatkozo, jomodban elo csajok, meg a frusztralt sracok akinek se penze nincs, se tehetsege a csajozashoz. Nyilvan veszekedes lesz belole.

2023. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom te milyen oldalt nézel, szerintem pont annyi nőgyűlölő férfi van itt, mint férfigyűlölő nő. Tele van toxic, megkeseredett emberekkel az oldal. Tisztelet a kivételeknek. Lehet utóbbiak vannak többen, de valahogy a negatív emberek hangja mindig hangosabb...
2023. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
79%
Én sem látok ilyet, nem tapasztaltam különösebben gyűlöletet ami engem érintett volna.
2023. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
84%

"Való életben miért vannak csoró párok,akik a hó végén a számlát is alig tudják kifizetni,itt meg senki nem akar ilyen férfiről hallani?"


Szóval, ha nem akarok úgy élni, hogy még a számlákra is kuporgatni kell, akkor gyűlölöm a férfiakat?


Nézd, én tanultam. Már a gimiben is normálisan tanultam, nem részegeskedtem, nem lógtam.

Egyetemre mentem, elvégeztem. Megtanultam 2 idegennyelvet.

Elkezdtem dolgozni elég bénán fizető pozícióban egész fiatalon, majd évről évre egyre többet kerestem. Mostanra már majdnem a 3x-osát így 30 évesen.

Szóval energiát feccöltem a tanulásba, majd rengeteg állásinterjún voltam, utána pedig kitapasztaltam, hogy mi az a pont, amikor jobb fizetés és karrierút érdekében munkahelyet kell váltani, akármennyire fájdalmas is érzelmileg. Aztán pedig megtapasztaltam, milyen nyalizás és taposás nélkül előrelépni.

Ezeknek köszönhetően nem kell kuporgatnom a pénzt hó végén.


Azt, hogy a páromnak alacsony fizetése legyen, bizonyos esetekben el tudnám fogadni. Például akkor, ha kezdő orvos, mentős, ápoló, szociális munkás, kórházban dolgozó pszichológus, tanár, stb. Szóval olyan esetben, ha tanult ember, csak olyan munkája van, amit nem fizetnek meg, de mellé baromi értékes.

Olyan embert nem fogadnék el, aki simán csak lusta volt, és elsz.arta az életét, amíg én tisztességesen tanultam, építettem a jövőmet, és mellé még másban (pl. kétkezi munkában) sem jó.

2023. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!