Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szoktatok olyat csinálni, hogy szemeztek egy pasival aki nem is tetszik nektek, csak át akarjátok verni, aztán nagyokat rühögtök rajta otthon?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert egy feltünően szép csaj szokott bámulni engem, nem lehet hogy csak kamuzik, hogy az önbizalmát növelje, ami már szerintem úgyis az egekben lehet neki.

2023. febr. 7. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam. De nem értem miért érdekel ha szerinted beképzelt.

Ne vedd figyelembe, ilyen egyszerű.

2023. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha lovagol rajtad üvöltsd, hogy "A testemet elvehetitek, de a lelkemet nem!!!!"
2023. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Mire hazaerek, eszembe sem jutna az illeto.

Ilyet maximum akkor csinalnek, ha ezt viccesnek tartanam, ha velem lenne 1-2 baratnom es ott helyben nevetjuk ki🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Otthon ennel erdekesebb dolgokon nevetgelek.

2023. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
A szemezés és a bámulás két különböző dolog. Szemezni azok szoktak, akik incselkednek, flörtölnek, érdeklődnek utánad. Bámulni meg azok, akik szerint ronda vagy mint a segg. Döntsd el, hogy a kettő közül melyiket csinálja, mert mindkettőt nem lehet egyszerre.
2023. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es szemez, elég hosszasan
2023. febr. 7. 21:18
 6/15 A kérdező kommentje:
2-es meglesz, bár csak ott tartanánk már
2023. febr. 7. 21:19
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Szemzni nem szoktam, de a bolondokat, fura alakokat szemmel tartom.
2023. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Ú, pajtás, ilyen mérgező gondolatokkal ideje lenne felkeresned egy pszichológust. De komolyan, ezzel teljesen beteszel önmagadnak. Képzeld el, nagyon sok “szép csajnak” a béka segge alatt van az önbizalma, mert arra nem a külső, meg a teljesítmény hat, hanem a családi háttér - óvodáskorral bezárólag. Ha akkor nem viselkedtek vele megfelelően, lehet most akármilyen szép, nem fogja elhinni se magáról.

Vannak üresfejű libák, mint ez a #3. hozzászóló is, aki másokon nevetgél, de sok embernek ennél azért magasabb az igényszintje.

2023. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem tennék ilyet.

De sajnos léteznek olyanok, mint 3as.

Hívd el a csajt randira, ha olyan, mint 3as, nem vesztettél semmit, az ilyenek a saját szegénységi bizonyítványukat írják alá, amikor röhögnek, nem téged minősítenek vele. Ha viszont tényleg tetszel neki, akkor ideje lépni.

2023. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy emiatt bámulna. Próbálj vele beszélgetni, aztán ha látod rajta, hogy kedvel, hívd meg egy kávéra. Csak szépen lassan. Úgy legalább fel tudod mérni, hogy tényleg szimpi vagy neki vagy csak elbambult.
2023. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!