Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők hogy-hogy vonzódnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hogy-hogy vonzódnak olyan férfihez aki gyakran nem ért velük egyet?

Figyelt kérdés

Egyik kolléganőm összejött egy olyan pasival aki hát nekem látszólag érthetetlen mert mindig csak "vitázni" hallottam őket.


Nem ilyen indulatvezérelt viták persze, csak egy pár példát mondok amit hallottam lenn céges étteremben, ahol sokan eszünk együtt.


Autókról beszélgettünk, hogy kinek mi jön be mit vett stb. Mondja ez a nő is hogy neki ez és ez mennyire bejön, ilyet vesz majd vagy olyat, ez a pasi meg így csak hallgat, a nő rákérdezett neki mi tetszik, erre pasi ilyen flegmán odaveti hogy ő nem sokra tartja kocsikat, nem érdeklik.


Ezt el is hiszem, biciklivel és robogóval láttam eddig.


Na és ehhez hasonló beszólásai voltak, párszor még hallottam hogy ez a nő lelkesedik ezért vagy azért, ez meg benyögi unalmasan hogy hát őt ez nem érdekli.


Na most nem értem így hogy kezdenek el beszélgetni vagy vonzalmat kialakítani egymás közt?


De tény hogy egyszercsak kézen fogva láttam őket jönni.



2023. febr. 8. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Meglepi: a nőknek sokkal inkább imponál egy olyan fazon, aki fel meri vállalni a véleményét, mint egy bólogatójános, aki mindenre csak elvtelenül helyesel, hogy "igen, drágám, persze drágám".
2023. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

# 1


na de pont az autók ez ilyen férfias dolog, erre nem egy önkiheréléssel ér fel az hogy őt nem érdeklik kocsik?

2023. febr. 8. 11:41
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

"Na most nem értem így hogy kezdenek el beszélgetni vagy vonzalmat kialakítani egymás közt?"


Nem lehet alakítani vonzalmat, vagy van, vagy nincs és az ellentétek ugyebár vonzzák egymást.

2023. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

"az autók ez ilyen férfias dolog,"


2023 van. Az autó egy közlekedési eszköz, amit nők és férfiak is ugyanúgyhasználnak.

2023. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Hol volt ebben a vitatkozás?
2023. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Hat ha sok sarkalatos pontban nem értenek egyet, előbb utóbb vége lesz a kapcsoaltuknak.

Csak az érzelmileg éretlen embereket vonzzák az ellentétek, aki kicsit tovább lát a szexuális vonzalomnal az jól tudja, hogy hosszútávon a hasonló emberek alkotnak egy egészséges part.

2023. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

# 4


de azért azzal egyetértessz hogy igenis van valamilyen hatása az ilyen anyagi dolgoknak is férfi női viszonylatban a kialakuló vonzalomra nem?

2023. febr. 8. 11:58
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

7

Nem. Nem mint autó önmagában, hanem minden egyéb ingó és ingatlan vagyon, ami körülveszi. Az autó ennek csak egy része, semmivel nem több vagy kevesebb, mint a többi.

2023. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőnek már más okokból szimpatikus volt, ezért is igyekezett bevonni a beszélgetésbe. Miért férfiatlan, ha nem érdeklik a kocsik? Engem sem érdekelnek jobban, mint egy használati tárgy, sőt, a foci sem érdekel. Akkor én ezek szerint férfiatlan vagyok?
2023. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Egy alfahímnek nincs szüksége kocsira, hogy alfahím legyen!
2023. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!