Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, ronda, incel férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel férfiak! Az önkielégítés az egyetlen, igazi öröm az életetekben?

Figyelt kérdés

Vagy miben leltek még igazi örömet?

Mert ugyebár akinek barátnője van, az kap szeretet, intimitást, szerelmet, szexet, stb.

Vagy aki nem ismeri ezeket a dolgokat, annak nem is hiányzik?



2023. febr. 10. 18:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Mert szeretet, intimitást csak egy barátnőtől lehet kapni? Barátoktól, családtól úgy gondolod, hogy nem? És mi a helyzet azokkal, aki nem incel, de épp nincs barátnője? Van, aki nem is akar, van, aki udvarol valakinek stb. Nagyon nyomorult élete lehet annak, akárminek is bélyegzi magát, akinek az önkielégítés az egyetlen öröme az életében.
2023. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%

1

Olyan szeretetet és intimitást csak barátnőtől lehet kapni. Ha te a barátodtól és a családtól kapod, akkor elég nagy baj van...

2023. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
1-es, a családon belüli szexre gondolsz? Vagy hogyan kapod meg az intimitást anyukádtól? Ezt én sem értem.
2023. febr. 10. 18:27
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
1-es vagyok. Nagyon idióták vagytok. Nyilván azért csak a szeretetet és az intimitás írtam, mert azt megkaphatod a barátoktól. Intimitás alatt mondjuk a baráti/családi törődést, mély beszélgetéseket értem. Mondjuk az is igaz, hogy egy incel ezeket sem kapja meg valószínűleg, hiszen ezeknek az embereknek szinte elviselhetetlen a személyiségük, szociálisan teljesen érzéketlenek.
2023. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%

3

Úgy, hogy azt se tudja, miről beszél. Azt hiszi, a barátnővel is olyan lenne a kapcsolata, mint anyukájával, csak az fiatalabb.

2023. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%
Igen, már 12 éves korom óta (F 49 Incel).
2023. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4-es, ha gödörben vagy, hagyd abba az ásást😂.

Az intimitás az szexuális jellegű, töltetű dolog. Ha azt megkapod a családon belül, az nem olyan megszokott dolog, hogy finoman fogalmazzak.

2023. febr. 10. 19:14
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

Utazok külföldre, azt veszek meg magamnak a saját pénzemből, amit akarok, munkába jól teljesítek, lépek fel a ranglétrán szépen, tesómmal is tudok menni bármerre, szoktam is amikor mindketten ráérünk. Mellette pedig spórolok, és gyűjtöm a saját lakásomra, ami nemsokára meg is lesz. :)

Ezeknek mind örülök. :D

Az más kérdés, hogy nincs mellettem társ, aki szeretne. Nincsen semmi intimitás. Az rosszul esik, de megszoktam már :D

2023. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ok, 8-as, de ezek a dolgok pótolnak egy meztelenül, forró testtel szerelmesen hozzád simuló lányt?
2023. febr. 10. 19:22
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
ezt írtam Kérdező, azt nem pótolják. Az rosszul esik, de mondom már megszoktam :D Ha a családom nem cseszegetne folyamatosan ezzel, akkor kb. szépen lassan el is felejteném. :D Mivel soha nem is tudtam, milyen érzés az, ezért fogalmam sincsen :D biztos jól esne, de ha nem, hát nem. Ilyen az élet.
2023. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!