Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire rosszul csinálok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rosszul csinálok, dating coach lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Szó szerint a szakítás óta 1 éve egy nővel nem volt még egy testi kapcsolatom se, és frusztrál. Eddig tinderről, vagy helyszínről kértem el az elérhetőséget, akiknek bejöttem, zavarba jöttek tőlem, és mindegyikkel általában az első randi után megöltem a vibe-ot. Pedig az a durva, hogy első randikon nem volt kínos csend, se kellemetlen szituációk, mindketten jól éreztünk általában magunkat, csók közeli szituációk voltak, mivel 2/3nál a lány beszélt magáról, akkor flörtök, csipkelődések. És általában az szokott a vége lenni, hogy másnap derül ki hogy a második randi pukk mert vagy nem vagyunk 2 hullámhosszon, vagy nem volt meg az az érzés. És tényleg lenyomaszt ez. Sikerre hongolva youtubeot néztem, howtobeast-et, Kyle coach-ot, és a sikerem ígyis nulla. Kínézetre se lehet panasz mert általában az első plusz benyomás a kinézetem, tehát a belsőmmel van a baj.

Van aki hasonló helyzetben volt hogy egész életében sok kudarca volt és nem törte meg a jeget, vagy aki coach-okra járt, vsgy köntvet olvasott erről?


2023. febr. 11. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Első gondolatom, hogy ha én ilyen helyesírással, fogalmazásmóddal találkoznék veled amikor chatelünk, nem lennél számomra kifogástalanul vonzó! Néha kihagysz szavakat, elírsz dolgokat, sok helyen zavaros a fogalmazás! De ez csak én vagyok; nekem ez egy fontos szempont.


Szerintem nincs abban semmi különleges, vagy rossz, ha egy embert párszor visszautasítanak. Lehetett azért kellemes egy randi, mert mindkét fél ügyelt rá, hogy ne legyen kínos csend, de mondjuk ettől függetlenül nem érezte az egyik fél az extra vonzódást, szikrát.

Nem írtál semmi konkrétumot, hogy mi hogy történt. De nekem fura, hogy szerinted dating coach lenne a megoldás... szerintem az lenne a megoldás, ha tényleg figyelnél a nőre, érdekelne amikor mesél magáról és nem csak csipkelőnél, amikor megszólalsz. Nem tudom így vagy-e, de kb. ennyit tudtam leszűrni, és ezzel kontrasztban fura, hogy inkább általánosan alkalmazható megoldásokat puffogtató kócsokban gondolkodsz. (Igen, a nő is érdeklődjön a férfi iránt, de ebben meg a nőben kell, hogy affinitás legyen).

2023. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen fogalmazással nem csodálom. Ha élőben sem tudsz összerakni egy értelmes mondatot akkor meg is van a hiba.
2023. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem anyanyelvem a magyar, sajnálom 🙃

De ha lánnyal találkozok, akkor tudja már a nevem alapján, hogy nem magyar

2023. febr. 27. 12:15
 4/4 A kérdező kommentje:

Visszatérve: Az utóbbi randi részemről jó volt, nem volt kínos csend mert mindketten jól beszélgettünk. Igazából utólag kiderülve nem volt meg neki a vibe, nem volt neki különleges ez, amit tényleg furáltam mert élőben mást mutatott ki. Valószínűleg túlzásba vittem a testbeszédemmel, ami nem spontán ment, hanem időről időre kialakult, és átkarolás, haj fül mögé simítása volt, illetve a kezem a térdén volt, de ennyi volt nálam a határ, túlzásba nem vittem, és nem mutatott ki olyat, amit nem viszonozza, mert közelebb ült, helyben maradt amikor átkaroltam, hátra dőlt a kezemhez (fotelen ültünk), ennyi.

Kommunikáció se volt felszínes, voltak csipkelődések, flörtök (1/3ban), de többségében ismerkedés volt, ahol 2/3ban ő beszélt. Mondom lehet én csináltam rosszul, igazából lehet a testbeszéddel volt mégis a baj, mivel más kultúrából jöttem, ahol ez elfogadottabb.

2023. febr. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!