Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány/nő csak udvariassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány/nő csak udvariasságból nagyon kedves, de közben nincs mögötte semmi valódi érzés, az rosszabb, mintha bunkó?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Egy kutya
2023. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az miert baj, ha kedves, normális valaki?
2023. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne rosszabb? Azt hittem, pont az a problémátok, hogy a nők egy része csak azzal kedves, aki bejön neki. Most akkor mi van? Kezdem elveszteni a fonalat.
2023. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2


Mert félrevezeti a másikat. Nem alap dolgokra gondolok, hanem olyasmikre, amiből a másik joggal szűrheti le azt, hogy van esélye...

2023. febr. 12. 13:42
 5/23 A kérdező kommentje:

3


Más nevében én nem tudok nyilatkozni.

2023. febr. 12. 13:43
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Jobban szeretem én is ha egyenes a másik és nem viselkedik félreérthetően.
2023. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

#4:

Én már jártam úgy régebben, mivel alapból kedves próbálok lenni mindenkivel ezért ez megtévesztette a másik részlegen dolgozó férfit kollégát.

Átjött hozzánk munkával kapcsolatos adatok miatt, ezért nekem kellett vele foglalkozni. Természetes volt számomra hogy ha vele kell együttműködni alap hogy kedves és segítőkész vagyok. Egy hét alatt eljutott addig, hogy ő akár el is vált volna miattam ha én is benne lettem volna (ismertük egymást régóta a közös munkahely miatt, nem akkor látott először).

Totál megsértődött amikor nemet mondtam. Hiába magyaráztam neki hogy minden más kollégával így beszélek, ez nálam az alap (lehet hogy nála nem), ő sem kapott semmi extra bánásmódot. Persze később kinyögte hogy évek óta rossz a házassága, tudat alatt keres valakit akire lecserélhetné a nejét (50-es éveiben járt).

Szóval ha egy nő kedves, az lehet hogy alap nála, nem kell mindjárt mögé gondolni valamit. Ha meg nem kedves akkor meg ugye az a baj....

2023. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

7

Tipikus van sapka/nincs sapka dolog.

2023. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha meg bunkó valaki, az is baj. Persze az ismerkedésnél más, ott szerintem semleges ha vagy, az is elég, amennyiben nem akarsz semmit.
2023. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobb más meg nem érdekel. Sztm alap dolog kedvesnek lenni. De sok pasi ha csak köszön neki valaki már jeleket lát..
2023. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!