Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lehetőségek állnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségek állnak egy átlagos férfi előtt, hogy felfejlessze magát olyan szintűre, hogy vonzódjanak a nők hozzá szexuálisan? Legalább egyetlen nő!

Figyelt kérdés

[link]


Nem levegőbe beszélt okoskodások érdekelnek, hanem konkrétumok. Jelenleg egyetlen nő számára sem vagyok vonzó. Így pedig meglehetősen nehéz, ugyanis nekem is lennének igényeim sajnos. Nem tartom olyan elérhetetlennek, ezek szerint viszont mégis az.


Igazából olyan kapcsolatra vágynék, ahol sokat szexelünk és ezért kellene, hogy vonzódjon hozzám a nő, hogy akarja ezt ő is.


Ezen kívül minden megbeszélhető. Gyereket például nem szeretnék, több okból, illetve eltartani se szeretnék nőt, mert az olyan, mintha sugar kapcsolat lenne vagy prostitúció csak közvetettebben cserélne a pénz gazdát.


Szeretetet szeretnék kapni valakitől, akihez hűséges lennék úgy is, ha ő nem az hozzám, teljesen szabad lenne, csak szeressen kicsit vagy legalább mutassa, hogy vonzódik hozzám és ez őszinte érzés legyen ne anyagi okok miatt történjen.


És emberileg is számíthatna rám mindenben ez a másik fél, mint egy igaz barát.


Hol és kitől lehetne segítséget kérni, hogy olyan szintűre fejlesszem önmagam, hogy kaphassak én is szeretetet és legalább egyetlen valaki vonzódjon hozzám anélkül, hogy fizetnem kelljen érte?



2023. febr. 17. 16:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy nő sem vonzódik hozzád, akkor aligha vagy átlagos. Vagy baromi rossz helyen keresgélsz.


De amúgy edzés, munkahely váltás (lehet lépkedni a ranglétrán), terápia (ha szükséges), kozmetikus stb.

2023. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

"Szeretetet szeretnék kapni valakitől, akihez hűséges lennék úgy is, ha ő nem az hozzám"

E mondat miatt nem talász nőt😃, mert nem vagy férfi!

Nem tudom, te vagy-e a képen, ha igen én 1000x rondább vagyok nálad, vagyis a belinkelt formánál, de férfiként viselkedek és sok kapcsolatom volt, szép lányokkal is.

Ez a hozzáállás egy kutya hozzáállása, nem egy férfié. Már bocs.

2023. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Jó a pólód, nekem is van ilyen:D C&A-ból van, igaz?:D


Amit 2es idézett, nekem is megakadt rajta a szemem. Ez a mondat konkrétan annak a szinonímája, hogy akár pincsibe is lemész, csak törődjön veled valaki.

Ezt alacsony önbecsülésnek hívják.

Úgyhogy a fejlődés első állomása a pszichológus legyen. Nem mintha ez egy gyors lépés lenne, simán eltarthat 1-3 évig is a dolog, de mindneképp megérné dolgozni magadon, hogy egy kicsit megkeményítsd a jellemedet.


Küllemre nincs gond veled. nyilván nem vagy egy Brad Pitt, de szerencsére a legtöbben nem vagyunk azok, így nem is elvárás:D

2023. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
18%
Shrekk?
2023. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Stilusos oltozkodes + magabiztos kisugarzas.
2023. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Miért, te hajszálpontosan ilyen módon vagy ocsmány, mint a képen szereplő férfi, kérdező? Mert akkor sorolom, min lehetne változtatni.
2023. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Miért baj az, ha önmagamat adom? Miért gondolja mindig mindenki azt, hogy a szeretethiány egyenlő azzal, hogy valaki lemegy pincsikutyába? Egyszerűen van önkritikám, tisztában vagyok azzal, hogy a külsőm miatt a nők nem tartanak vonzónak, ezért azzal a nagyon kevéssel szemben, aki létezik és annak tart nem lehetnek túl nagy elvárásaim, hiszen akkor örökké egyedül maradok.


Magamról pedig tudom, hogy egy frigid kapcsolatban pokolian érezném magam, annál az egyedüllét is jobb egy picivel. Így már van egy elvárás.


Mivel nem vet fel annyira a pénz, azok a nők, akik azt szeretnék, hogy eltartsam őket hamar találnának tőlem jobbat, ugródeszka lennék maximum mellettük, cserébe pedig minden kis megtakarításomat is elveszíteném, amire bármikor szükségem lehet a jövőben. Ez túl nagy áldozat a bizonytalanért.


Gyereket pedig nem akarok és életekkel nem szeretnék játszani, ennyire önző nem tudok lenni.


És már ez a 3 feltétel is bőven sok ahhoz, hogy az én külsőmmel bárkinek is kellhessek.

2023. febr. 17. 17:19
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Jajistenem, én meg már azt hittem, hogy a kérdező tényleg elszánt a fejlődésre, nem pedig csak panaszkodni jön.


Kérdező, nyugodtan add magadat, sőt, ez a kívánatos. De jelenleg magadat lábtörlőnek tekinted, így esély sincs arra, hogy ennél többet elérj.

Ezért a szpichoterápia az első lépés, mert először azt kell elérni, hogy tartsd magad valamire.

2023. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Hat en meg ha vonzonak is gondolnalak, onnantol kezdve nem tudnalak komolyan venni, mint ferfi, miutan kijelented, hogy teged nem zavar a megcsalas.


Ha elvezem a csicskaztatasod, akkor veled maradnek par honapot max, amig meg nem unom, de elobb-utobb nyilvan talalnek egy normalis ferfit, aki nem feltetlenul kulsore lenne jobb nalad, hanem normalis emberkent, parkent tudna viselkedni🤷‍♀️

2023. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Linkelt képen egy átlag alatti férfi látható. Milyen lehet a kérdező? 🤔
2023. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!