Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők a valóságban kerülik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a valóságban kerülik az egyedülálló apákat mint a pestist vagy csak itt gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
Én a való világban azt látom, hogy a nőknél plusz pont ha valaki egyedülálló apa, ha párkapcsolatban élő apa, az pedig egy még nagyobb plusz pont. Azokra mozdulnak rá a nők a legkönnyebben.

2023. febr. 17. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Gyakorin az igazság.
Ez az oldal hazudik.
22 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem embere válogatja.
2023. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ezt a szerencsétlen egyedülálló apát például lehordták mindennek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Pedig ő nem is tehet semmiről. A nő volt a hibás.

2023. febr. 17. 20:43
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

A kerülik mint a pestist túlzàs.

Hasonlò helyzetben levö elvàlt,gyerekes anyukànàl nyilvàn nagyobb esélye van.

2023. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ja, persze, hogy a nő. XD

Óvszer is létezik.

2023. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Hát figyelj én amikor hugommal meg a gyerekével megyek pl strandra akkor mindig akad vmi könnyű vérű kis cafka, ha egyedül megyek lese szarnak
2023. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

"Pedig ő nem is tehet semmiről. A nő volt a hibás."


Persze, mint mindig :D


Nem jól látod.

2023. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Az apukák a gyerekre akarják fogni ha nem kellenek senkinek? Az durva.
2023. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem ezen mit megy itt mindig az álmélkodás. Egy gyerek bazi nagy hátrány a társkeresésben.

- Egyrészt mindig ott lesz a képben egy "másik nő" (a gyerek anyja), vele valamilyen szinten tartani kell az apának a kapcsolatot. Senki nem szereti, ha valaki még beszél az exével, és egy apának muszáj.

- A gyerekre sok pénz is elmegy, kevesebb marad a közös életre.

- Nem a partnere lesz az első és legfontosabb személy a férfi szemében, hanem a gyereke. Ami amúgy totál érthető és helyes is, de egy új szerelemben mindenki az első akar lenni a másiknak.

- Végül hát ott van maga a gyerek. Én azt hiszem előbb kötném fel magam az első szimpatikus fára, mint hogy belemenjek a mozaikcsaládosiba és rendszeresen más ivadékát pesztráljam. Nem utálom amúgy a gyerekeket, nekem is van. Egy. És ennyi is marad. A gyereknevelés bazi nagy energia. Nem tolnék bele ennyi energiát egy gyerekbe, ami még csak nem is a sajátom.

Szóval ja, iszonyat hátrány, sokaknál kizáró ok. Max szintén elvált anyukáknál nem. Meg az olyan tapasztalatan nőknél, akik nem tudják mivel jár valójában egy gyerek. De majd megtudják, és akkor először jönnek ide sírni gyakorira, hogy utálják hétvégente a gyerek arcát bámulni a romantikázás helyett. Aztán egy idő után ők is lepattannak, és keresnek gyerektelen pasit akivel van esélyük egy saját, toldalékok nélküli családra.

2023. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem unod ezt naponta itt kérdezgetni?
2023. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

A nők alapvetően sokkal toleránsabbak az egyedülálló apákkal, mint a férfiak az egyedülálló nőkkel szemben.


Viszont azért többségében az az igazság, hogy aki megengedheti magának hogy válogasson, az nem fog leállni egy egyedülálló szülővel.Aki válogathat, az kap jobbat, aki gyerektelen.Gyerekesekkel csak az áll szóba, aki maga is egyedülálló szülő, vagy a kutyának nem kell.Persze, persze, ezerből egy olyan van, aki halálosan szerelmes lesz, de az ritka.

Aki csak teheti, az gyerektelent választ, vagy olyat, akinek már felnőtt gyerekei vannak.

2023. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!