Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy vidéki szegény nőnek se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vidéki szegény nőnek se lennék jó?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok vékony férfi. És nincs autóm vagy lakásom. Csak egy 3 szobás önkormányzati lakást bérlek. Egy vidéki 27-36 közötti csinosabb egyedülálló nőre sincs így esélyem? Pl ide is költözhetne ha amúgy szimpatikusak lennénk egymásnak. Szexkapcsolatra gondolok nyílvan nem egy lakótársat keresek.
2023. febr. 20. 08:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Szexkapcsolattal ki költözik össze ? És hogy jön a csinossag ahhoz, hogy jó lennel e neki? Nekem már az nem lenne jó, ha csak szexre kellenek valakinek…
2023. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1


Lehet félreérthető volt. A szex jelzéssel csak azt akartam kizárni hogy ez nem egy szeretet szolgálat. Vagyis fűt fát nem engednék ingyen ide költözni. Mert sose érdekelt pl haverokkal együtt lakni. Úgy értettem hogy aki nő jönne azzal megismerkednénk és kapcsolat lenne belőle amiben van testiség is.

2023. febr. 20. 08:35
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy vidéki sem tolerálná azt hogy olyan párja legyen aki lenézi "csak egy vidéki"-nek.
2023. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Addig lennél jó neki, amíg összejön egy jobb pasival, akihez oda tud költözni.

Maximum pár hét.

Erre is olyasmi nőnél van esélyed, aki egy bántalmazó kapcsolatból minden áron ki akar menekülni, de nincs hová költöznie.

2023. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Mennyi a fizetésed?
2023. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3


Pont hogy nem nézem le! Inkább olyannak tartom akiket nem rontott meg a “legyünk mindig trendik” “csak a bulik a fontosak, pénz, külső” mert a fővárosban a többség ezek alapján ítélkezik.

2023. febr. 20. 08:58
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Örököltem egy garzont. Kis segítséggel bár, de a saját kezemmel újítottam fel. Volt egy partnerem Bajáról. Első dolga az volt, hogy jó alaposan körbenézett a lakásban, szokatlanul sok időt töltött a fürdőben is. Terepszemlét tartott.

Nem felelt meg neki a lakásom, dobott is.


És ez saját lakás, nem önkormányzati, nem bérelt. Igaz, egy kis garzon. De vidéken is van házam. Az se vigasztalta. Sz@rok én már az egészbe. 😂


F

2023. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7


Sajnálom. Jól belefutottál akkor…

2023. febr. 20. 09:17
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy szegény nőt akarsz szexre kényszeríteni lakhatásért cserébe, ember.
2023. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9


Nem! Egy kedves normális nőt szeretnék megismerni aki szívesen fel költözne Budapestre! Azért is vonzó nekem ez a típus , mert az itteni nők szóba se állnak 309 ezret kereső férfivel. Egy vidéki nő nem ilyen anyagias. Nem a pénz meglétéhez kötnek mindent.

2023. febr. 20. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!