Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy reagálna egy 'átlag' nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálna egy 'átlag' nő ha randizások során közölném, hogy szűz vagyok (28F), és hogy előbb szeretném őt megszeretni, és csak utána szerelmeskedni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem sokan (pl baráti kör) összejönnek vkivel, és 1-2 randi után már megy is a dugás, miközben alig ismerik egymást. Aztán vmelyik hosszútávú lesz, vmelyik meg csak egy laza kapcsolat. Lehet közhely, de olyan, mintha mindig minden csak a dugásról szólna. Nekem ez annyira nem jön be, én először szeretni akarok valakit, de félek, ha ezt közölném egy csajjal, egyszerűen csak a pofámba röhögne... Persze nincs olyan igazán hogy 'átlag', de mégis, szerintetek mi a standard?

2023. febr. 24. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Nagyrészt szimpatikus lenne
Közömbös, nem lenne lényeges
Nagyrészt nem tetszene a csajoknak
32 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a többségnek nem tetszene. Én már ezért nem keresek kapcsolatot. Pedig nem vagyok szűz, de nem akarok időre dugni.
2023. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Kései szűzként mikor az első barátnőm lett 2 héten belül dugtunk :D Ez vele jàr sajnos :/
2023. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én jó 5 évvel vagyok idősebb nálad és demiszexuális. Fél év volt a leghamarabb, amikor szerelembe estem. Mivel kb. a férfial sem igen várnak már, nekem az a technikám, hogy friendzone-ból indul mindenki. Az idő haladtával aztán elvállik beleszeretek-e vagy sem. Ha igen akkor nyitok felé. Én sem tudtam soha csak úgy dugni, de soha senkibe nem szerettem bele "első látásra".
2023. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Suetonius ***** válasza:
83%

Nézd, általában a nők is kíváncsiak arra, hogy van-e az ágyban kémia. Ez természetes.

Attól még hogy volt egy-egy jó estéd már az elején, még hosszú távon megszeretheted.

2023. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jó hát én se akarom hogy fél évig csak nézzünk egymásra, de azt se hogy a 2-3. talinál már bezavarjuk a macit.
2023. febr. 24. 23:05
 6/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem azzal nincs bajom, hogy nem akarsz két hét után szexelni, mert én se, viszont én szűz pasival nem szívesen kezdenék, mert jobban szeretem a tapasztaltabbakat.
2023. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Suetonius ***** válasza:
100%
4#-es vagyok: Én anno kaptam egy Hevesi Krisztina könyvet. Azóta nincs panasz :D
2023. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem zavarna, nekem is szükségem van arra, hogy valamennyit várjak.
2023. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyi idősen szűz vagy valami gebasz van a rendszerben. Ez redflag alapból a legtöbb csajnál. Lehet sokáig kell keresned, amíg találsz valakit, aki szemethuny a hiányosságaid fölött.
2023. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne gebasz vele?
2023. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!