Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tapasztalatok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tapasztalatok alapján nagyon sok férfi hazudik a magasságáról társkeresőkön?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 11:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%
Igen, de a törpéket (180) úgy is faképnél hagyjuk a randin. Kár hazudni.
2023. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1-es le mersz lépni azonnal a randiról ha megjelenik a pasi és kiderül hogy alacsonyabb sokkal mint amit írt? Nem félsz hogy jelenet lesz?
2023. febr. 25. 11:35
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
IGEN !!!!! 191cm volt neki kint,(én 176 vagyok ) kb egy magas volt velem a tag .... erről ennyit
2023. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Sokan hazudnak, igen. De a többség inkább csak felfelé kerekít. Aki meg olyan hülye, hogy beírja, hogy 190 centi, aztán az orromig ér, meg meg is érdemli, hogy otthagyják.

Amúgy igen, ha ennyire nyilvánvaló hazugsággal lebukik valaki az első percben, attól elköszönök és otthagyom. Nem a magassága, hanem a hazugság miatt.

Nyugodtan rendezzen jelenetet. Legalább igazolja, hogy nagyon is jól tettem, hogy esélyt se adok.

2023. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De mit mondtál? Nem volt semmi jelenet?

Az a baj én nagyon félek ettől, lehet úgy felhúzza magát hogy hazáig követ, elkezd üvöltözni, vagy akár meg is üt mittudom én....

2023. febr. 25. 11:39
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem szerencsére.

Azonban nem is értem mi értelme hazudni. Úgyis kiderül élőben.

2023. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
Én is hazudok nőként 160 cm vallom magam pedig csak 158 cm vagyok egészen pontosan.
2023. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7-es durván nagy csibész vagy. xD
2023. febr. 25. 11:44
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem sokan, de akit akármilyen egyértelmű hazugságon kapok, azzal nem fogok belemenni a randiba. Volt már, hogy valaki 20 kiló pluszt letagadott meg 10 centivel magasabbnak hazudta magát... A hazugságnál csak azt utálom jobban, ha hülyének néznek. Ezt meg is szoktam mondani az illetőnek, mikor találkozunk és csalódnom kell. Ott szoktam hagyni, nem ülök be vele sehova bocs.
2023. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

"1-es le mersz lépni azonnal a randiról ha megjelenik a pasi és kiderül hogy alacsonyabb sokkal mint amit írt? Nem félsz hogy jelenet lesz?"


He???? Kit érdekel a jelenete. Engem ugyan nem. Felőlem a földhöz is verheti magát.

2023. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!