Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok átlagos, de akár kicsit átlag feletti férfinak 0 önbizalma van a társkeresésben?

Figyelt kérdés

A kérdés nagyon is komoly, nem azért írtam ki, hogy idegyüljenek az incelek.

Én jó esetben is 6/10-es vagyok férfiként, messze állok a férfiideáltól, bár csúnya sem vagyok, és a pofám se rondább, mint a sokéves átlag. Ennek ellenére számos párkapcsolatom volt átlagos és átlag feletti nőkkel.

Mi az, ami nálam mégis működik?



2023. febr. 25. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztos vagy.
2023. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Annyi hogy az inceleknek nagy a pfája így többnek tűnnek számilag, holott csak pár tényleg genetikai selejt.
2023. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Most mi a reklám célja? Neked működik a társkeresés akkor húzz a társkeresési problémák témakörből. Nem is értem mit keresel itt?
2023. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy sok pasinak 0 önbizalma van a társkeresésben, hiszen ha kimegyek az utcára sok átlagos pasit látok, kézenfogva nőkkel.

Szerintem inkább arról van szó, hogy van egy hangos kisebbség, akik főleg az interneten aktívak, és elárasztják a netet a kifogásaikkal.


Hogy miért alakult így az életük, az jó kérdés. Úgy vélem, hogy valami családi háttérben volt valami gubanc. Talán nem volt mellettük egy megfelelő apa, akitől elavulták volna a férfias viselkedést.

De nem csak ez a gond. Hanem az, hogy valamilyen okból kifolyólag nem akarnak változtatni, hanem bent maradnak a komfortzónában.

2023. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem igaz. Egy hangos kisebbség van, akik itt is mindig hisztiznek. De a valóságban elég körülnézni, mindenféle pasinak van baratnője.
2023. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3-as, annyira a saját világodban élsz, hogy el sem tudod képzelni azt, hogy egy ember a mások problémáját is problémának kezeli, foglalkozik vele, kérdést tesz fel róla, ugye?
2023. febr. 25. 12:23
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Pff, elég nevetséges "probléma" miatt aggódsz.
2023. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem önbizalmam nincs, hanem nem vagyok jelen a piacon. Amikor aktiv voltam, minden ujjamra jutott, most is jutna, csak nem érdekel.
2023. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as, MGTOW filozófiát követsz?
2023. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Megfogadtam, hogy többé nem fogok válaszolni az ilyen kérdésekre, mert rendszerint mindkét fél (az incelek és az őket pocskoniázó széplányok) lepontoz, de nem tudom megállni, úgyhogy jöjjön, aminek jönnie kell!


Kedves Kérdező!


Mivel meglehetősen hasonló cipőben járok én is, elmondom, hogy szerintem mi az, ami nálad működik.


Röviden: akármennyire furán hangzik is, de te egy "alfa" vagy. Az alfát ugyanis – azzal ellentétben, amit az incelek állítanak – nem (csak) a külseje teszi alfává, hanem öt dolog:


1. Rendben vagy önmagával. Azaz elfogadta magát olyannak, amilyen, és nagy ívben sz*rik mások véleményére.


2. Elégedett a sorsával, helyzetével, egzisztenciájával, akkor is, ha történetesen nem gazdag vagy tehetős.


3. Magabiztos, azaz abban amit csinál, jó, ha pedig probléma van, meg tudja oldani.


4. Nem akar mindenáron, görcsösen párt találni, pláne nem csúcskategóriás csajok közül.


5. Ehhez társul az, hogy ha átlagos is, sem csúnya, sem álompasi, de ápolt és öltözködésében is igényes.


Mindez együtt persze nem marad láthatatlan, kivetül nemcsak az írásképében, hanem tartásában, gesztusaiban, mimikájában is, és erre – ha tudat alatt is – de egy igazi nő rezonál.


[Ebből adódik, hogy egy jóképű álompasi is lehet "béta", de akár "omega" is. Miért? Többféle válasz is lehetséges.


1. Azt hiszi, hogy csupán a külseje miatt sikeres lesz és érvényesülni fog, és abból adódóan, hogy ez nem így működik, nem lesz békében önmagával. Ez ront a magabiztosságán, róla pedig ez fog sugározni.


2. Udvarol, bókol, mindent megtesz a meghódítandó nőért, miközben nem veszi észre, hogy ezzel nem a nő valós igényeit elégíti ki. Ezért a nő jobb esetben kukázza, rosszabb esetben barátzónázza. Így ö lesz az a lúzer, akivel elveteti magát Balira, anélkül, hogy bármit is ígérne neki, vagy éppen vele cipelteti a bútorait, stb.


Persze a nő megszabhat magának egy elvárást, hogy minimum Alain Delon (a fiatal!) külsejű pasi jöhet szóba nála, de ezzel önmagának is hazudik, és csalódik, ha kifog egy alfa külsejű, de omega belsejü férfit, aki ráadásul akármennyire jó pasi, 8 cm-es hímtaggal rendelkezik, nem áll fel neki, vagy épp gyorstüzelő.]


Szóval szerintem minden fejben dől el és egy kis igényességben, elégedettségben, magabiztosságban. Ha mindez megvan, akkor egy szerényebb külsejű férfi is simán kiüthet a nyeregből akár egy szép és csinos nőnél is egy tipikus szépfiút.

2023. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!