Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak ilyen partnerrel tudok összejönni?

Figyelt kérdés
Mindenki, akivel az életem során eddig összejöttem, valamilyen lelki problémával küzdött. Kapcsolatfüggőség, személyiségzavar, önértékelési vagy más lelki problémák. Mindegyikük diszfunkcionális családból jött, legalább egy mérgező szülővel. Egyszerűen nem szimpatikusak azok az emberek, akiknek nincsenek ilyen problémáik. Volt olyan párom, aki nem küzdött ezekkel, de nem voltam belé szerelmes és hamar vége is lett. Nekem is ilyen problémáim vannak egyébként.

2023. febr. 25. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

"Nekem is ilyen problémáim vannak egyébként."


Ezzel meg is válaszoltad a kérdésed. Hasonló a hasonlót vonzza.

2023. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki sérült. Ne keress olyat aki mentálisan minden tekintetben ép lenne.
2023. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: Miért vonzaná? Nem az lenne a logikus, hogy egy lelkileg problémás embernek egy egészséges társra van szüksége?
2023. febr. 25. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem arról van szó, hogy "vonzana", vagy hasonló, hanem arról, hogy ez a mai magyar társadalom felhozatala, ilyenekké váltunk az elmúlt évek során.
2023. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

"Egyszerűen nem szimpatikusak azok az emberek, akiknek nincsenek ilyen problémáik."


Mondd ki hangosan:


Azért ilyen partnereim vannak, mert ez vonz.

2023. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon sokan sérültek egy bizonyos mértékben, van akin ez jobban megmutatkozik és van akin kevésbé. Ha mindenki mélyen magába nézne találhat olyan dolgokat ami alapján rá lehetne sütni ilyen jelzőket.
2023. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:


A férfi-nő szerelmi kapcsolatokban nem a logika, hanem az érzelmek dominálnak. És nyilvánvalóan mindenki egy olyan emberre vagyik, aki hasonló hozzá. Tehát ha valaki nem egészséges lelkileg, az jobban érzi magát egy olyan emberrel, aki hasonló hozzá, mert úgy érzi jobban megérti.

Persze, ahogy az emberek változnak, úgy változhatnak az ideáljaik is.

Tehát amit az #1-es kommentben írtam, azt továbbra is igaznak tartom.

2023. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Nem férfi-nő kapcsolatról van szó. Ez más lenne?
2023. febr. 25. 13:09
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező: Ha LMBTQ kapcsolatról van szó, ott is ez lehet a helyzet, abból kiindulva, hogy az érzelmek mindenkinél ugyanúgy működhetnek, a nemi identitástól függetlenül.

Bár a meleg/leszbikus kapcsolatokban nem vagyok jártas.


#7 voltam.

2023. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Empátia csak így létezhet.. A gondtalan emberek nem igazan szenvedelyesek, szeretok .
2023. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!