Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktam olvasni itt, Facebook-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktam olvasni itt, Facebook-on, meg több lány mondta nekem, hogy sokkal jobban vágynak arra, hogy élőben, nappal menjen valaki oda megszólítani őket, ellenben azt is sokszor olvastam, hogy ez illetlenség és bunkóság. Szóval mi az igazság?

Figyelt kérdés
Valaki próbált már ilyen módon ismerkedni? milyen sikerrel? :D
2023. febr. 26. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy nem csak egyféle lány/nő létezik. Van, aki szereti, ha ismerkednek vele, más meg nem.
2023. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom, ezt nem ugyanaz a nő mondta, hanem két különböző. Tádámm!
2023. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Csak akkor szeretik az élőben leszólítást, ha ezt egy 10/10-es külsejű pasi teszi. Ha viszont nem néz ki rohadt jól a férfi, legszívesebben kinyírnák, amiért le merte őket szólítani.
2023. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha adja jelét annak, hogy érdekled, akkor lehet odamenni. Ha nem, akkor 'afszért nyomulsz?
2023. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
100%
Sok csalódás, de néha siker.
2023. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

3

Azzal nincs baj, ha leszólítod. Akkor vagyunk zabosak, ha azt mondjuk nem, de lökitek tovább a szöveget. A nem az nem, tök mindegy mi okból!

2023. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rondácska vagy akkor nem örülnek és ciki számukra.


Ha jóképű vagy akkor örülnek és minden csúcsjó.


Szóval ha jól nézel ki próbálkozz utcán is nyugodtan.

2023. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igy van, jól kell kinézned, akkor nem lesz gond.

Normális ruha, kisportolt külső, rendberakott frizura.

jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!