Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek inzulinrezisztenci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inzulinrezisztencia facebook csoportban gáz ha kiírom posztban hogy, "szeretnék ismerkedni egy csinos lánnyal nem zavar hogy IEes, mellette leszek, kérlek írj rám ha szimpatikus lettem"?

Figyelt kérdés
Beléptem ebbe a csoportba és rengeteg csinos fiatal lány van ott....jó lenne onnan valaki, 36 éves úri ember vagyok
2023. márc. 2. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Legalabb paran nevetnek egy jot, paran megsertodnek, aztan kitiltanak.
2023. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
SM és rákos csoportokban is vannak jo csajok.
2023. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nagyon el vagyok keseredve, egyéb netes oldalon egy nő sem ir vissza vagy senki nem húz jobbra...
2023. márc. 2. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Erre nem megoldás, hogy még jobban megalázod magad.
2023. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

És egy IR-es nőnek az miben segítség ha te "mellette leszel"?

A kutyája vagy a macskája is "mellette van". Az IR az egy állapot. Diétázni és sportolni kell esetleg gyógyszert szedni.

Ezt az ember egyedül is tudja csinálni. Attól nem változik meg semmi az ő testében ha te "mellette vagy". :)

2023. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ultragáz.

Ráadásul ezzel kb úgy teszel, mintha ezzel felkarolnád őket, mintha ők annyira rászorulnának a segítségre, meg amúgy esélytelenek lennének párkapcsolatra stb...

2023. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te elfogadod úgy őt ahogy van. Milyen nagylelkű vagy.
2023. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, de undorító dolog ez... remélem, anyukád temetésére belóg valaki csajozni, mert annyira sok jó csajt látott ott. Az ilyen egymást segítő csoportok nem azért vannak, hogy ismerkedésben pancser srácok ott udvarolgassanak...
2023. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az IR-el küzködő nők jellemzően túlsúlyosak az IR okozta fogyási nehézség/képtelenség miatt. Lehet úgy értelmeznék hé én kövéren is elfogadlak annyira ki vagyok már éhezve. Nem hiszem, hogy jól sülne el.
2023. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Hányok a duciktól...Szerencsére sok a vékony csinos ires... igen mellette egy nyugati fast food típusú világban borzasztó nehéz egy ilyen diétát tartani amikor az alap ösztönünk az evés igenis jó érzés ha mellette van egy férfi egy ilyen nő mellett
2023. márc. 2. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!