Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes komolyabbra fordítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat, vagy hagyjam inkább? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy lány "barátomat" már kb. fél éve ismerem, mindig is szimpatikusnak találtuk egymást, de ő kapcsolatban van/volt, ezért nem próbálkoztam nála. Kb. 3 hete mondta, hogy szakítottak, azóta folyamatosan beszélünk és 2 hete többször egymásnál "aludtunk" (kollégiumban lakunk mindketten, csak máshol, egyetemisták vagyunk). Tegnap derült ki, hogy még mindig együtt van a barátjával, nem szakítottak. Mivel kollégista ő is, ezért nem tudhattam, hogy együtt vannak még, mert ott nem lakhatnak együtt. Miután ezt megtudtam, elmondta, hogy ő inkább velem akar együtt lenni, már régóta fontolgatta, hogy szakít a barátjával (kb. 1 éve vannak együtt) miattam. A helyzet viszont az, hogy én a nyomába se érek a barátjának, nem vagyok olyan sikeres mint ő, nincs olyan jó jövőképem mint neki, én még alapképzésen tanulok, ő viszont már a mestert csinálja, valamint rendes állása is van mellette. Szerintem a lány számára ez egy nagy visszaesés lenne, nem tudok belegondolni abba, ha ezt ő is így venné és egy idő után szakítana velem és egyedül maradna. Azért aggódok emiatt, mert nem szeretném sehogy sem elveszíteni, ennyire még nem volt szimpatikus más lány, mint ő.

2023. márc. 3. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te csak a barátja vagy. Úgyis egy pénzes kan után fog rohanni aki majd alaposan döngeti te meg hallgatod
2023. márc. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal lányról van szó még simán benne van a pakliban hogy az érzelmei után megy, és inkább érdekli az hogy valaki jobban szeresse és törődjön vele mintsem hogy milyen sikeres/pénzes. Viszont az nem fair tőle, hogy úgy kalandozgat veled hogy még megvan a barátja .. jóformán hazudott hogy már szakítottak. Te szeretnél ilyen félrebeszélős barátnőt?
2023. márc. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Engedd lőcsöd levét, ha már terhes lesz, akkor kénytelen lesz más terveket szövögetni. Így kell megfogni egy csajt :D
2023. márc. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

#2: A fiatal lány is ugyanúgy működik, mint az idősebb, tapasztaltabb, csak előbbiben úgy csapódik le az érzés, hogy most szerelmes a kérdezőbe, ha pedig végleg lezárja a barátjával és a kérdezővel költözik össze, lesz együtt a szürke hétköznapokban, akkor valami megváltozik, keresni fogja a hibát a kérdezőben... Például a fogkrémes tubust rosszul nyomja meg meg ilyenek, idegesítően veszi a levegőt, ilyesmi.


Az idősebb, tapasztaltabb nő pedig tudja azt, hogy a pénzt, stabilitást, egzisztenciát készül feladni egy múló érzésért, ami akkor fog kicsúcsosodni, amikor megkapta és utána már lefelé fog menni. És van annyi önismerete, hogy sejti ez milyen érzéseket fog kiváltani belőle és keresi a megoldást. Amit nem fogja megtalálni anélkül, hogy két szék közül a padlóra esne...

2023. márc. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!