Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy emiatt visel meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy emiatt visel meg ennyire, ha valaki elutasít/szakít velem?

Figyelt kérdés
3 éve annak, hogy 2 hónap után kidobott egy férfi, viszont a mai napig ha meglátom az új párjával (azóta együtt vannak) egyszerűen megszakad a szívem, remegni kezdek, pánikroham szerű tüneteim vannak. Úgy érzem, felőle meg is halhatok, a lényeg, hogy ő boldog az új párjával, én semmit nem számítok, viszont a másik nő a világot jelenti neki. Őt lehet szeretni, engem pedig nem. Előtör az a régi gyerekkori érzés, amikor apám lelépett a kistestvéremmel, (8 éves voltam). Addig imádott engem is, de aztán anyával elváltak, és megváltozott, azt mondta csak a tesóm költözhet hozzá, mindennel elhalmozta, ezer képet posztolt, hogy ő az élete, és mindennél jobban szereti, engem pedig fel sem hívott soha azóta sem, én pedig hiába kerestem. És gyerektartást sem fizetett. És amikor meglátom ezt a férfit a párjával, csak arra tudok gondolni, hogy én nem számítok, kevés vagyok, nem vagyok méltó a szeretetre. Egyszer 16 éves koromban az utcán összefutottam apámmal és a tesómmal. Amikor elsétáltak előttem boldogan, összeölelkezve, hatalmas ruhás zacskókkal a kezükben, és nem akartak észrevenni, életem legfájdalmasabb pillanata volt. És mintha az törne fel ilyenkor újra. Túl lehetek ezen valaha?

2023. márc. 4. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ez már kicsit kamuszagú... Ki a halál járkál az apjával összeölelkezve??
2023. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja az a 2 hónap nagyon intenzív volt, azt mondta a férfi, hogy sosem szeretett még ennyire senkit, és ő is ilyen nagyon hirtelen kihátrált, hogy megijedt ettől az intimitástól/mélységtől. Azóta csomószor lejátszom magamban, hogy miközben én egyedül vagyok, ő már rég mást ölel boldogan, neki mondja ugyanazokat, mint nekem stb
2023. márc. 4. 15:02
 3/7 A kérdező kommentje:
12 éves volt akkor a tesóm, nyilván nem úgy “ölelkeztek”, mint egy pár, hanem mint apja-lánya átölelte egy kis ideig
2023. márc. 4. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem keress fel egy pszichológust, aztán kezd el onmagaddal foglalkozni.

Már eleve az buko, hogy három éve "siratsz" egy két hónapos kapcsolatot.

Két hónap szinte semmi.

Olyan meg nincs, hogy "megijed az erzeseitől". Olyan van, hogy kedvelt, de nem jött be a dolog és kidobott.


Sajnálom ami történt veled apuddal. De komolyan, kezd el az onfejlesztest.

2023. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Pszichológust javasolnék én is, a kettő között összefüggés van.
2023. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Velem volt már olyan, hogy megijedtem attól, hogy szeretek valakit és közel kerül hozzám, szerintem ez nem olyan iszonatosan ritka dolog. De vegulis teljesen lenyegtelen a kerdes szempontjabol
2023. márc. 4. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom írni, hogy minél előbb keress fel egy orvost, mert ez nem normális, főleg egy 2 hónapos kapcsolat miatt.
2023. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!