Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok feminista femcel miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok feminista femcel miért tekinti "csak" alapnak a félmilliós fizetést?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 15:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
Én pl azért, mert én is ennyit keresek. :)) Ráadásul nem valami hiperszuper egyetemen végeztem egy piherszuper szakot, csak nem büdös a munka.
2023. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
71%
Tedd fel ez a kérdést minden nap, hátha ebből kiderül, hogy milyen jó parti lennél "egyébként".
2023. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

A multinál, ahol dolgozom, egy alacsony beosztású, 1-2 évnyi tapasztalattal rendelkező munkavállaló is keres ennyit, ha túlórázik. És ezen felül ott van még az éves bónusz, meg a cafetéria. Nyilván nem rossz fizetés az 500 ezer, de egy budapesti, két nyelvet beszélő diplomás embertől azért nem olyan nagy was ist das.


Értelemszerűen vidéken alacsonyabbak a fizetések, ebből adódóan alacsonyabbak az elvárások is.

2023. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%
általánosítás!
2023. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
32%
Eszre vettem , h9gy azok a ferfiak akik ennyit vagy tobbet keresnek, őket is elkezdte zavarnu ez az qnyagiasság es hangot adnak egyre többen ennek. Nekem is van ennyi havonta ,de meg sem szimpataizalok az ilyen nokkel .
2023. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok feminista! A férfi keressen többet. (En ennyit keresek..multinál, irodán, otthonról dolgozva heti 4 npaot.)
2023. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
23%
A 6. Most ismerte el, hogy gold digger mert csak azok a pasik jók neki akiknek több a fizetése mint neki.
2023. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
71%

7

Igen, a 6-os goldigger. Ügyes vagy, hogy egy ennyire nyilt állításból sikerült leszűrnöd. :DD


Egyébként meg nagyszerű példája annak, hogy NEM a feministák goldiggerek. Éppen ellenkezőleg.

2023. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
56%

8

Pontosan! Én nem szeretnék karriert, elvagyok ezzel a kis átlagos fizetéssel, mellette boldogan megcsinálom a házimunkát, főzök minden nap, rendet tartok, a vőlegényem meg jól keres, nekem igy nem kell 2 állasban gürcölnöm, ha el akarunk érni valamit.

2023. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
17%
Mert nem Mucsarocsogen elunk, ahol a 200 ezer is elerhetetlen kategoria.
2023. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!