Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes kipróbálni a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni a Facebook társkeresőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg 30 éves férfi vagyok barátok, baránő nélkül. Eddig sem voltam igazán sikeres ezeken a területeken, így gondoltam ki lehetne próbálni ezt a funkciót a Facebook-on, de félek az egésztől. Vélemények és tapasztalatok esetleg vannak valakinek ezzel kapcsolatban? Köszönöm.

2023. márc. 6. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan, mint az összes többi társkereső. Legalábbis én nem tapasztaltam ott sem mást, ugyanúgy válogatnak a nők mint bármelyik másikon, és ennyi.

Átlagos srácként egyiken se volt sikerem eddig.

De kipróbálni érdemes, hátha neked sikerül :D

2023. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig sem voltam igazán sikeres ezeken a területeken"


Ez esetben nem érdemes. Fölösleges az idődet pazarolni rá, nem az fogja megoldani a problémádat, hogy különböző társkeresőket próbálsz ki. Mind ugyanolyan, ugyanaz az alapelv. Van egy bizonyos számú nő mindegyiken és kb. 3-4-szer annyi férfi. Az alapból is magas női elvárások így még nagyobbak lesznek.

Ha eddig nem sikerült semmit elérned e téren, akkor valószínűleg átlag alatti maximum átlagos vagy, szóval online fölösleges próbálkozni, ott minden a külsőségekről szól és ezt kár tagadni. ÉLőben talán van esélyed, ha legalább átalgos vagy, de ott is inkább baráti, haveri körön belül érdemes keresgélni.

2023. márc. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Férfiként bármilyen társkeresőt csak akkor érdemes kipróbálni, ha olyan jól nézel ki, mint Brad Pitt és Johnny Depp együttvéve kétszer. Máskülönben soha egy nő sem fogja még csak elolvasni sem, amit írsz.
2023. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Èn ott ismertem meg a párom, kb fèl èvet voltam fent. Sokan basz.ak eljönni a megbeszèlt randira. De a vègèn happy lett.
2023. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hete az volt, hogy be voltam rúgva és párba álltam egy 40 es nővel írtam neki, hogy felmegyek hozzá mondta ok. Volt szex is, másnap megbántam mert nem az volt mint amit a kép alapján vártam.

De ha mindegy, akkor jó lehet.

Amúgy még volt, hogy ilyen 70 éves nő is írt :D


Amúgy nem rajongok az ilyen alkalmazásokért.


30 éves férfi vagyok én is barátok és barátnő nélkül.

2023. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Làtod az ilyen alkeszeknek is néha szerencséjük van és kapnak egy kis punci nedvezést.. Ezek alapjàn azt mondim hogy igenis próbàlkozz ott is!
2023. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Mindenképpen!

Olyan mint a horgászat.

Legyen bedobva a szerelék!!!

2023. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele van több éve beregisztrált profilokkal, amik gondolom ma már nem aktuálisak. Emellett vannak olyan profilok, ahol nem igazán egyezik a kor meg képen látott illető kinézete (nőket nézve pl beírja 20-30 közöttire magát miközben egyértelmű a 40+) :D
2023. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy rengeteg kamuprofil került fel, gyakorlatilag szinte csak egy fotóval
2023. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyiból jó hogy az ismerőseid nem adja be és ingyenes
2023. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!