Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélye olyan férfinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye olyan férfinak a nőknél, aki a saját szüleit gondozza, ápolja?

Figyelt kérdés

Gyanús hogy rólam lesz szó. Faterom korházba került, és ha hazakerül, nem fogja tudni teljesen ellátni magát. Gondozásra fog szorulni, nem egész naposra, de sok dolog lesz ami alapszükséglet viszont egyedül képtelen lesz elvégezni. Anyámmal együtt vagyunk hárman, így mindig itt leszünk neki, ha valamire szüksége lesz.. Viszont az a kérdés, hogy így hosszútávon lehet eredményesen ismerkedni? Nyilván ez hátráltató tényező, de azért kíváncsi vagyok, főleg annak fényében hogy sosem volt még senkim.

21f


2023. márc. 7. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Engedd el a témát.

Nem téged fognak keresni,az biztos.

Manapság ez a lányok szemében már negatív dolognak számít.

2023. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet barátnőd, de vqlószínűleg távolságot fog tartani, tehát azt ne várd hogy segít, pláne azt nem hogy odaköltözve segít. Sajnálom. De mi a baja az apukádnak, illetve miért nem elég anyukád hogy gondozza? Olyan nagyon idősek se lehetnek egy 21 éves szülei.
2023. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Bővebben? Kit mikor és mennyit kelesz segíteni?
2023. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom a fiatal lányok hogy állnak ehhez, de nekem pozitiv lenne hogy ápolod, nem pedig elmenekülsz, vagy lesz.rod. Mert ez azt jelenti hogy gondoskodó vagy, ami férjként is, apakent meg pláne nagyon előnyös.


De én kis híján az anyád lehetnék.

Mi baja apukádnak? Stroke? Nincs esély a teljes gyogyulásra? Sajnálom, és azert gyogyulást neki!

2023. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén szólva, bár lehet, hogy ezért megköveznek, de én nem akarnék így kapcsolatot. A komolytalan kapcsolatok sosem érdekeltek, komolyan viszont így nehéz tervezni. Szép és becsülendő, hogy törődsz az apáddal, segítesz az anyádnak, de az lenne az első gondolatom, ez vajon mennyi időt venne el a majdani gyerekeinktől. Lenne-e időnk egymásra pl. baba mellett, amikor más, több szabadidővel rendelkező pároknak is oda kell tenni magukat, hogy a kapcsolat ne romoljon meg.
2023. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából erre számítottam, csak kellett a visszaigazolás. Szomorú ez, lehet hogy sokat veszítek vele, lehet hogy nem, de semmiképp sem bánkódok miatta. Ezt a szekeret kell tolni, ezt dobta a gép, ki kell hozni belőle a maximumot így is.

4) Igen, az sajnos, maradandó károsodással. Szellemileg toppon, fizikailag nem.

2) Alulról karcolják a 70et mindketten. Késői gyerek vagyok.

2023. márc. 7. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam maga a hozzáállás pozitív lenne, de én is idősebb vagyok már jóval mint Te. Egyébként meg ilyen helyzetbe bárki bármikor kerülhet, hogy ápolni kell a szüleit. Persze nyilván van aki sz@rna rá inkább, de ez szerintem becsülendő, hogy Te nem.
2023. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem zárkóznék el pusztán emiatt az ismerkedéstől, ha tényleg szimpatikus lennél. Szép dolog, hogy gondoskodsz apukádról, nekem ez abszolut pozitív. Szóval az itteni válaszolók legtöbbjénél csak olyan ember jöhet szóba, akinek semmi problémája nincs. Pedig az életben vannak sajnos. Bezzeg, ha ezeknek a válaszolóknak kéne ápolni egy hozzátartozójukat és ezért nem állna velük szóba senki, ők sírnának a legjobban. Hurrá szeretet meg elfogadás, meg a nyálas közhelyek!!! Egyébként, ha nem ápolnád apukád, akkor meg azért leszel szemétláda, mert rád biztos nem lehet számítani. Foglalkozz csak apukáddal, nőd még akármennyi lehet!!! Kitartást neked és javulást apudnak!
2023. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mai emberanyaggal ezt szerintem is buktad, tesó. De ne bánkódj. Aki emiatt nem ismerkedik veled, hát, azzal amúgy sem érdemes kezdeni.

https://www.youtube.com/watch?v=AkZmiASoCUI

2023. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!