Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs se jogsi se autó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs se jogsi se autó az életképtelen ?

Figyelt kérdés

25-40 közötti férfiaknál.


Te nőként összejönnél ilyennel?


2023. márc. 8. 12:24
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
75%
Egy csomó ennyi időst ismerek aki nem vezet. Baromira nem ezen múlik. De ha ennyi eszed van, hogy szerinted igen, akkor veled nem az autó hiánya a baj.
2023. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
81%
Igen, összejönnék, nem, nem életképtelen.
2023. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
70%

Nincs se jogsim, sem autóm, és nem is akarok soha.

Van barátnőm.

Vond le a következtetést!

2023. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
39%
Lakásod legyen legalább b+!
2023. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Albérlet van csak.
2023. márc. 8. 12:52
 6/56 anonim ***** válasza:
68%

Se jogsim, se autóm, se lakásom.

De nőm az van, 14 éves korom óta max fél éves szünetekkel mindigis volt.


Őszintén, aki Budapesten él (márpedig a lakosság ötöde ot tél) annak nemigazán van szüksége autóra.

2023. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
96%

A férjem 25 lett. Eddig se kocsink se autónk nem volt, de nem tartottam életképtelennek. Most állt neki megcsinálni, mivel jön a baba és vele együtt már nem lenne megoldás a buszozgatás, nem tudnánk nyaralni menni busszal, ilyesmik. Autót még nem vettünk de szerintem nem olyan nehéz venni. Pár hónap alatt félre lehet rá tenni a pénzt, ha annyira akarod. Lakás kérdés ma már nem olyan egyszerű. Nekünk van egy kis lakásunk (2 szobás), de az is csak azért mert örököltem egy éve. Igaz kellett egy két millió, hogy felújítsuk de sikerült. Ha valakinek nem tesznek így a feneke alá úgymond lakást akkor nehéz dolga van, az ingatlan árak az egekben vannak. Ezt mindenki látja... szóval ezért sem ítélek el senkit.


Összegezve nem nem életképtelen, hamar meglehet oldani ezeket a dolgokat (autó,jogsi) de hasznos ha van.

2023. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
87%
Arra manapság jobban harapnak a nők ha szüleiddel élsz mint ha esetleg nincs jogsid/autód..nekem van viszont mamahozeles vagyok és a nők 98% offol emiatt :)
2023. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
43%
A lanyom most csinalja a jogsit, 17 eves. Nala nem rugnal labdaba, mert alapnak tekinti az autozast.
2023. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
66%
#9 De nàlad labdàba rúgna. Nembaj sokan szeretik a Milfeket 😄😄
2023. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!