Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek nők akiknek az erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek nők akiknek az erős testszaguk miatt komoly problémái vannak akár pártalálásnál, akár szexpartner keresésnél?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra gondolok hogy megfelelő higénia mellett is marad vagy nagyon hamar visszatér egy erős, nehezen viselhető testszag, amit esetleg a legtöbb férfi nem tud elviselni.

Hallottam ilyen ritka problémáról bizonyos embereknél



2023. márc. 10. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hallottál ilyen promlémáról, akkor bizonyára tudod, hogy léteznek ilyen emberek. Miért ebben a kategóriában van a kérdés?
2023. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nyilván az a kérdés hogy ez mennyiben akadályozza őket

Akadályozza-e egyáltalán?

2023. márc. 10. 15:18
 3/10 Hellmano ***** válasza:
A testszag nem csak nőknél, hanem férfiaknál is akadály. Mintahogy a szájhigiénia és társaik is. Perszelehet valaki erre gerjed és tetszik neki ...lehet pont te erre gerjedsz és azért kérdezed ? Vagy netán te vagy maga a testszagos nő a kérdésedben "akit ismersz"?
2023. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdés megfogalmazásából baromira nem derült ki, hogy te erre vagy kíváncsi.
2023. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy- két ferfibetegnél érzek ilyen "illatot".( ugatnak a kutyák) Nőknél ritkábban, de ha igen ők azért mert ápolatlanok.
2023. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen, léteznek olyan nők, akiknél a testszaguk miatt komoly problémák adódhatnak akár párkapcsolati, akár szexuális kapcsolatok terén. A testszag intenzitása és jellege számos tényezőtől függ, mint például az étkezési szokások, az egészségi állapot, a stressz vagy a hormonális változások. Bizonyos betegségek, mint például a hyperhidrosis (fokozott izzadás) vagy a trimetilaminuria (TMAU, halas szagú betegség) is okozhatnak erős testszagot.
2023. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Direkt az ismerkedés főkategória alatt született a kérdés, azzal a nem titkolt szándékkal hogy esetleg meg lehessen ismerni olyan nőket akiknek problémájuk van a párkeresés tekintetében.

Szagvak férfiként ugyanis nekem nem jelentene problémát ez a probléma.

Ha undorítónak tartjátok is a kérdést emiatt kérlek nézzétek el, nem undorítóbb mint a modern társkeresés maga. Végülis legalább a megfelelő kategóriában írtam meg.

2023. márc. 10. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kellesz a kutyának se, hogy így próbálsz közel kerülni egy kétségbeesett nőhöz? 🤣
2023. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kösz az együttérzést 8#!

Jól látszik hogy nincs olyan nő aki ne kelne el, nincsenek magányos egyedülálló nők sehol sem.

Nyilván nem olyat kerestem akinek családja van

2023. márc. 10. 20:59
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom már hogy kiírtam a kérdést, sőt szégyellem

Szánalom tényleg, egy férfi dögöljön csak meg egyedül ha az a sorsa, de legalább méltósággal tenné. S nem keresné a hozzá hasonlókat

Bocsánat!

2023. márc. 10. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!