Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak,nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,nektek mi a véleményetek azokról a nőkről, akik válás után visszamentek anyjukhoz,vagy apjukhoz és így ismerkednek?

Figyelt kérdés

Bőven negyvenes nő,értelmes,akiről szó van.De találkozni is csak náluk akar és ha komolyabb lenne,akkor is otthon akarna élni egy 47 nm-es panelben,ráadául egybenyíló szobák,ahol egy szekrény van odatolva a közös ajtóhoz.De mintha nem is lenne,mert eddig az is feszélyezett,hogy anyja állandóan köhög,csörömpöl vagy ordítva telefonál.

A nő arra hivatkozik,hogy még egy férfihez nem költözik,mert elég volt tizennyolc év azzal,aki tönkretette.

Így viszont én nem folytatnám,mert engem zavar az anyja.Olyan,mintha figyelne, hallgatózna. Ráadásul a mama a szobája ajtaját sem csukja be, állítólag éjjel is nyitva,mert nem bírja a bezártságot.

Akivel ismerkedem,ideális,művelt,csinos...nehéz lenne megmondani,hogy ez nem megy nekem.


Mi a vélemény erről? Mert azt tudom,ha én laknék így, az főbenjáró bűn lenne.

Mert én úgy gondolom,hogy a héten pontot teszek rá,nem tudom magam jól érezni náluk, nem tehetek róla.Pedig csak beszélgetés volt,egy két ölelés.


2023. márc. 12. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen paradox! 😳
2023. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem folytatnám vele az ismerkedést. Ráadásul annyira sérült lelkileg, hogy semennyire sem képes bizalmat szavazni egy teljesen másik embernek. Egy kalap alá vesz mindenkit. Ebből sosem lesz jó kapcsolat.
2023. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Aki 40plusszosként az anyja se.ggében akar élni 47nm-en, nyitott ajtók mellett, az ne akarjon társat keresni, mert nem való neki. Pszichológussal ismerkedjen, ne pasikkal, és ha majd rendben lesz, önálló, akkor akarjon maga mellé társat!
2023. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Az nem opció hogy randizgattok, néha nálad alszik, aztán ennyi?

Miért muszáj össze költözni?

2023. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen nők szokták mondani, hogy náluk a mamahotel kizáró ok egy férfinál.

Bagoly mondja.

2023. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan kiadnám az útját. Mert egy ilyen "kapcsolat" konkrétan SEHOVA nem vezet. Ilyen módon nincs közös jövőtök. Pont.
2023. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leírás alapján mint egy Jim Carrey-vígjáték. Nyugodtan hagyd.
2023. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!