Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 175 centis férfiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 centis férfiként van esélyem arra, hogy barátnőt találjak?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony vagyok, ezért még nem is mertem lányoknál próbálkozni, így 23 éves létemre még szűz vagyok.


Tegyek le arról, hogy valaha is lesz barátnőm, feleségem, gyerekem és járjak prostikhoz?


Vagy merjek próbálkozni ilyen törpeként?



2023. márc. 12. 13:14
A kérdező szavazást indított:
próbálkozz
add fel, túl kicsi vagy
42 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Ennyi ésszel ne is szaporodj, légy szíves. Így van ez jól.
2023. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

"Ennyi ésszel ne is szaporodj, légy szíves. Így van ez jól."


Értem, tehát szerinted sem érdemes ilyen törpeként próbálkoznom.

2023. márc. 12. 13:32
 3/26 A kérdező kommentje:
Úgy látom a szavazatok alapján, hogy a nők fele szerint kizárt, hogy egy 175 centis törpének valaha is csaja legyen. Akkor fel is adom teljesen a dolgot és elkezdek prostikra gyűjteni.
2023. márc. 12. 13:38
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Parom is ilyen magas, mondjuk egyszer nem hallottam, hogy ezt problemanak erezne. Elottem is voltak baratnoi.
2023. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én cipőben ennyi vagyok kb. Most ami hirtelen eszembe jut h a munkahelyemen az egyik kollégám sztem alacsonyabb ennél (nem sokszor álltam olyan közel mellette), és neki van barátnője meg az volt a sztori róla h sok nőügye volt. A másik h kb két napja a falmaszoteremben mászott egy srác a barátnőjével, kb ilyen magas volt ő is, a barátnője talán kicsit több is és szép is volt.


Nem akarok helyetted állást foglalni csak mostanában tapasztalt példákat akartam hozni.

2023. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4-es, csak egy kegyes hazugsággal próbálsz vígasztalni. Köztudott, hogy egy 180 alatti pasinak csak akkor van nője, ha kőgazdag. A 180 alatti férfiak többsége szűzen hal meg ha nem jár prostihoz.
2023. márc. 12. 13:41
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Ja ok, akkor kidobom a pasim.
2023. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik ismerősöm is 175 cm és még csak nem is valami helyes. Zabálják a csajok! A felesége is klasszisokkal szebb nő. Nem a magasságoddal van baj.
2023. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egyszer egy lány gimi harmadikban (azóta nem nőttem) letörpézett. Azóta nem próbálkozom a lányoknál. Biztos neki van igaza.
2023. márc. 12. 13:44
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem ezért vagy szűz. Én 178 centis nő vagyok, sok barátnőmnek van nálam konkrétan alacsonyabb pasija. Ez csak egy kifogás.
2023. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!