Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában ha egy előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában ha egy előnytelen külsejű férfi egy csinos nővel van, akkor annak mindig a pénz az oka?

Figyelt kérdés
Középkategóriás étteremben dolgozom, egyáltalán nem drága étterem és bizony sokszor látok előnytelen külsejű nem helyes férfit csinos vonzó nővel, ilyenkor mi lehet a háttérben?
2023. márc. 14. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagy f.rka van, azzal önbizalma, ért a nőkhőz, nem aljas
2023. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl amit az elso írt, vagy belészeretett, mert neki tetszik. Tudod izlesek és pofonok...
2023. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Attól még a nőnek lehet tetszik a pasi hogy neked nem.

Miért csak a pénz lehet vele?

2023. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hanyadik penzes kerdes ez mar ma sose unjatok meg ezt?
2023. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Jaja. Képzeld nekem volt egy pasi, aki nekem a legeslegjobb volt mindenben, és gondolj bele a környezetemben senkinek sem jött be. Egyáltalán nem volt népszerű a nők között, én meg féltékeny voltam mint állat mert olyan jó pasinak tartottam. 🤷‍♀️
2023. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
78%

Sokszor látsz ilyet, azt mondod. Magyarországon biztos ennyi tehetős ember van. :) Nem kell mindent a pénzre meg farokméretre fogni.


Nekem is van/volt már olyan haverom, akik áradoztak a barátnőjükről vagy más lányról, nekem meg tökre átlagosnak tűntek/tűnnek. Valószínűleg ez fordítva is igaz. Attól, hogy számodra valaki előnytelen, lehet másnak tetszik. Nem vagyunk egyformák.

2023. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

nem, lehet h a nő dilis, retardált, hisztis, pszichiátriai eset, idegbeteg...olyan aki normális pasinak nem kell


vagy van gyereke

2023. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Én is ilyen kapcsolatban voltam több évig.

Nem volt kifejezetten ronda férfi, de sokkal inkább mondanád őt is előnytelen külsejűnek, mint előnyösnek.


Én 20 évvel vagyok fiatalabb nála, és szépségversenyt is nyertem :)) (gimiset, nem ismert)

Rengeteg munkám van a külsőmben, nagyon sokat foglalkozom magammal, átlagon felüli vagyok, vagy legalábbis annak nézek ki.



A szexért voltam vele. Nagyon jó szexpartner volt. Sokkal jobb, mint bármelyik másik férfi.

2023. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Legtöbb esetben vagyonos a férfi.
2023. márc. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Volt egy kollégám, szerintünk (többi kolléga) nagyon előnytelen külseje volt:, magas, vékony, görbe háttal, aránytalanul hosszú karokkal, hatalmas csőrszerű orr, vörös haj, és mindig jobbnál jobb csajai voltak.
2023. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!