Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavart érzek az erőben...látva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavart érzek az erőben...látva ezt a listát, hogy lehet nekik nőjük?


2023. márc. 17. 00:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Most akkor nem számít a magasság...vagy a pénzre mennek a nők?
2023. márc. 17. 00:50
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Lehagytál egy kulcs szavat a kérdésnél ami fontos lenne:


#idióta

2023. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2. ?


Itt, a gyakorin olvasom mindig:


INCEL: Nem kellek a nőknek, mert alacsony vagyok.


NŐ: Nem kell pasi 180 cm. alatt!

2023. márc. 17. 01:06
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Aki incelnek hívja magát az nem azért nem kell a nőknek mert alacsony. Más oka van.


Nagyon sok 180cm alatti férfinak van barátnője/felesége. Nyilván tombolán nyerték.

2023. márc. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

A magasság is egy faktor a sok közül, egy elég fontos faktor.

Viszont azért átlag embereket ne hasonlítsunk már dollár milliomos sztárokhoz.

Azért az sokkal többet ér, hogy világhírű vagy, minthogy csak 170cm magas.

2023. márc. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

4. Kismillió kutatás van arról, hogy milyen hátrányból indul ismerkedéskor egy alacsony férfi. Ez nem azt jelenti, ha nem autisták vagyunk, szerintem értjük, hogy egyetlen alacsony férfi sem talál nőt, csak hogy nehezebb nekik és egy csomó férfi nem vagy nehezebben talál emiatt, mert alacsony.


Az 5-ös is jól leírta, más faktorok is bejátszhatnak. Jóképűség, híresség, pénz, jó duma, ilyesmik.

2023. márc. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

#6 és mit jelent az, hogy alacsony? Tisztázzuk, hány centitől számít alacsonynak egy pasi?

Nő vagyok, kíváncsi lennék a válaszra... csak hogy tudjam, majd mikor a randin előveszem a mérőszalagot.

2023. márc. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Hát lehet, hogy ők nem hallottak még arról, hogy nekik lehetetlen becsajozniuk:D

Én a magam 170 centijével is csak 6 barátnő és egy esküvő után hallottam arról először, hogy nekem amúgy nem is lehetne nőm, mert 170 centi vagyok és se lakásom, se autóm, pénzem sincs, de még az állam sem lapát alakú:D


Ez a szabály csak arra vonatkzoik, akik nagyon ragaskodik hozzá. Nem véletlenül mondják, hogy az incelek nagy része saját magát gáncoslja ki..

2023. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7. A Gyakori népítélete alapján: 180+ a minimum. Főleg, ha a nő 170 alatti törpe.
2023. márc. 17. 09:57
 10/14 anonim ***** válasza:

A legszebb barátnőm 12 éve él boldog házasságban. 2 gyönyörű kislányuk van. A legkiegyensúlyozottabb kapcsolatban, amit valaha láttam.


A férje fél fejjel alacsonyabb a barátnőmnél. Őket ez egyáltalán nem érdekli.


És csak ez számít.

2023. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!