Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életemben másodjára éreztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben másodjára éreztem ilyen vonzalmat valaki iránt. És mégis ez történt, most mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy még komolyabban sosem beszéltünk. De egyszerűen annyira sokat szemeztünk, hogy elkezdtem nagyon durván szexuálisan vonzódni hozzá. Aztán most kb 2,5 hónapig nem igazán láttuk egymást. Mert így alakult a félév. És ezalatt az idő alatt annyira sokszor vágyakoztam rá. És lehet, hogy sikerült a fejemben megszületett személyiségébe belezúgnom. Szóval amikor újra találkoztunk teljesen kiugrott a szívem a helyéről. De azt kezdtem el észrevenni, hogy mintha már nem is érdeklődne. Sőt mintha barátnőt is talált volna magának. (Egyszer elcsíptem egy erre utaló mondatot.) És most elképesztően csalódott vagyok. Nagyon sokszor láttam már, hogy mennyire kedves az emberekkel és, hogy mennyire odaadó tud lenni. És ez baromira bejön, arra vágytam, hogy velem is bánjon így. De most, hogy újra találkoztunk, óriásit csalódtam. :(

2023. márc. 18. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy az most jobb igy vagx ha kapcsolatban talál mást es szakitas után. Beteljesületlenül vagy beteljesülten jobb e
2023. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*kérdés, ez így a jobb hogy most van vége, vagy ugy lenne jobb ha később?
2023. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mégis mit tudnál tenni... Próbálsz túlélni, próbálod elfoglalni magad, próbálod tudatosítani, hogy te szemezésekre alapozva tartottál fel egy fantáziaembert magadnak, akivel nem is kontaktáltatok, most meg csalódtál... máskor majd jobban tudatosítod magadban, hogy ne éld bele magad a fantáziádba.

Nem is tudjuk, hogy van e barátnője, nem is tudunk semmit, csak hogy hullámzanak az érzelmeid... Ha szeretnéd, kicsit próbálkozz nála, ha nem tetszik neked, hogy nem érdeklődik, akkor meg inkább elterelő szabadidős programokban nyomulj..

2023. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, lépj tovább. Egy abszolút fantáziába szerettél bele, semmit nem is tudsz az illetőről (a nevét tudod?).

Sajnos jó eséllyel lesznek még ennél sokkal nagyobb csalódásaid is, főleg ha a puszta képzeleted ilyet vált ki belőled.

Amugy nyugodtan kezdeményezhetsz te is, nem a középkorban vagyunk.

2023. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered. Kialakítottál róla egy ideálképet, és belelovaltad magad.

Ennek semmi értelme.

Szemezni, de nem beszélgetni, ismerkedni?

Ez nem szerelem.

Éretlen, gyermeteg attitűd.

Tudatosan verd ki a fejedből.

2023. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!