Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen tapasztalatait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen tapasztalataitok vannak egyedülálló anyákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Rossz
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
nics tapasztalatom, de az ilyen nők azthiszem beérik a kevesebbel is, mert tudják, hogy gyerek mellett nehéz társat találni, főleg olyat akire az apaszerepet is ráerőltethetik. Azt is el kell döntenie melyik felével foglalkozik, mert csak félig az anyáé. Ha mondjuk megvágja valamelyik karját a jobb vagy, bal oldalát tudnia kell melyiket kötözi be, mert csak 50%ban a nőé a gyerek. Vagy deréktól felfelé, vagy deréktól lefelé. Ha mondjuk befosik, de az a fele az apáé, nem az anyáé, akkor annak annyi, majd ő foglalkozik vele.
2023. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
A platós ifa is megfordul bennük Y-ban. Ki akarja amúgy meg más gyerekét felnevelni? Nincs szükségem egy olyanra aki hozza magával a fölösleges koloncát. Ezeknek a nőknek nem sok választási esélyük van, örüljenek ha kellenek valakinek.
2023. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Csak dugni.
2023. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom...én meg jobban valogatok és megis tehetem. 🤷🏻‍♀️
2023. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Egyet feleségül vettem,szóval egész jó :D és nem #2 satupin@ van alatta szóval nem ipszilonozgat benne az ifa :DD

Piszkos anyagiak? Vállalkozó,szóval nem akarta soha egy percig sem velem eltartatni "más gyerekét"

2023. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Én már 3éve együtt vagyok vele. 25évesen ottvolt egy 3éves kislánnyal. Az első randinkra nem tudta sehol otthagyni,hát elhozta. Egy ffantasztikus csaj. Én ekkor 30 voltam. Elsőnek fura volt,hisz sosem randiztam anyukával,de elragadott ahogy beszélt a terveiről és a jövőröl.

Neki nem okoz gondot a főzés. Nem a buli az első, lehet vele tervezni, mert a gyerek miatt a stabilitás az első neki. Ráadásul szerencsére nem unatkozptt otthon, estin egyetemre járt és most jobban keres mint én.

Az elején tudtam,hogy én mindig második lehetek csak,de végül kiderült,hogy ketten is elférünk a szivében.

A kislány amikor elsőnek szólított apának akkor azért rendesen elsírtam magam szégyen vagy sem.

2023. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanaz a tapasztalat mint a tobbi novel.


Aki valahogy kinez ugysnugy valogat,


Aki meg egy igenytelen tohonyavtehen az nem kell senkinek akar van gyereke akar nincs.


En szemely szerint csak azert mert van gyereke biztos nem offolnam

2023. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Stabilitas ? Eppen haboru elott all a vilag ..
2023. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de egy másik kérdés alól másoltam a Saját!!! Válaszom.


Röviden : Felemás!!! 75%ban jó 13%ban semleges 12%ban rossz:))

2szer voltam ilyen kapcsolatban,bár az első volt az igazi pótapaság. Mivel szeretem a gyerekeket ezért nem volt gond,hogy a randi partneremnek van egy 4 éves kislánya,akivel az apukája nem tartja a kapcsolatot. Második első randin, vásárolni voltunk hazavittem kapuban csók, menjek be itt az anyukája és a kislánya be szeretne mutatni. Hát nekem (akkor) túl gyors volt a tempó,de tudtam ha legyőztem a korlátokat akkor mentem mindig előre.


Annyi volt a "dolgom" hogy ne foglalkozzak a gyerekkel,majd ha ő akar valamit oda fog jönni. Hát kb nyakamba ugrott(kanapé háttámlájáról). Aztán túl jó lett a gyerekkel a kapcsolatom, rám tapadt sokszor a"randikon" többet kellett vele foglalkoznom mint az anyukájával tudtam.

Utólag derült ki sokat engedtem neki,persze akkor és ott soha sem szólt rám senki.

Volt egy csodás fél nyarunk,exem is én is munkanélküliek lettünk. Mondjuk itt kezdődött a baj,exem felmondott és velem akarta eltartatni magát és a gyereket(szinte tiniként szülte a kislányát és "el volt zavarva dolgozni-azt gondolta melettem majd bepótolhatja a 18-21 éves korát)Nyáron hetekig együtt voltunk mint egy kis család( én és a szüleim szponzorálták a dolgot). Sok újat tudtam mutatni a gyereknek és ez büszkeséggel töltött el. Viszont amikor hisztizett akkor ...sokszor meginogtam kell-e ez nekem.

Szilveszterkor szakítás, január vége felé átjött egy egészségügyire, reggel előadta azért volt az éjszaka mert az akarja vegyek ki 3unknak egy albérletet amit úgy gondolt én fizetek majd.

2023. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Az ember a lényeg, hogy van-e gyereke az másodlagos. 35 felett pedig ultra gázok a gyerektelen nők.
2023. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!