Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem emberség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem emberség, lélek alapon választanak párt?

Figyelt kérdés

Miért külső alapján? Miért szabnak értelmetlen kikötéseket, hogy ilyen-olyan magas, sportos, modell arcú legyen? Meg a szerelem kortalan is, miért nem akar egy érett, 30 körüli nő egy 40-55 körüli pasast, mikor bőven ugyanabban az életszakaszban vannak? Ugyanúgy a mókuskereket hajtják, és simán lehet ekkora különbséggel családot is alapítani. Ha egy nő szépnek született és fizették a szülei egy egyetemet, miért lesz rögtön hatalmas egója? Egyikről sem ő tehet, miért is lenne rosszabb egy ugyanolyan észbeli képességekkel rendelkező, de nem olya tanult, nem olyan szép férfinál? Milyen alapon helyezi magát fölé?

Ha állításuk szerint komoly kapcsolatot akarnak és elvárják a hűséget és az agresszió hiányát akkor miért olyanokhoz csapódnak, akiktől biztos, hogy nem kapják meg? Egy olyan férfi aki után millió nő rohan, nem fogja ezeket megadni, mert neki nincs akkora értéke a nőnek, mivel bármikor kap másikat. Nem az jön neki természetes módon, hogy mondjon nemet a lehetőségekre, ha pedig ideges, akkor nem áll érdekében asszertívan, szépen megbeszélni a dolgokat, hanem odacsap, bunkózik, kiéli az aktuális dühét, mivel nincs rá nézve következménye. Úgyis vagy elnézik a külseje miatt, vagy ha nem, akkor talál másik barátnőt.

Miért nem lehet megérteni, hogy egyszerre nem kaphat meg egy nő mindent is? Ha nem lélek alapján választanak akkor önként bólintanak rá a megaláztatásokra.



2023. márc. 20. 12:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
A férfiak miért nem belső értékek alapján választanak párt?
2023. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
A férfiak miért nem? Ugyanaz a válasz.
2023. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra veszem, hogy ezt olvasva a nők magukba szállnak, és ezután emberség és lélek alapján fognak választani. Köszönöm neked ezt az értekezést minden férfi nevében!
2023. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

Szóval összegezve ;


- csóró vagy

- iskolázatlan

- 45 éves kisnyugdíjas - fél lábbal a sírban

- ronda és túlsúlyos


És mindenben az elentetje típusú nő miért nem téged választ ?


🤡💪

2023. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is ugyanúgy nézik a külsőt, kár ezen sírni.
2023. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lehet ám az is, hogy a belső értekek és a külső is számít egyszerre. Ahogy a férfiaknak is.
2023. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de ez a szöveg egy siralmas önsajnálatnak hangzik.

Igen, nehéz nőt találni, sok nő lekoptat, de akkor is menni kell tovább. Én is azt hittem anno, hogy minden nőnek az üresfejű macsók kellenek, aztán 30 fölött rájöttem, hogy nem, csak nem szabad töketlennek lenni.

2023. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
6%

Én örülök az ilyen nőknek.

Egyrészt, HA akarnék dugni valakit, akkor elég csak olyan ruhába járni, beszélni a pénzemről, meg mutogatni az izmaimat, és kész, következmények nélkül leléphetek, nem kellett rá várni hónapokat, hogy oda adja magát, nem kellett udvarolni sem. Olcsó.


Másrészt, meg ezek a nők ilyen sorsot szeretnek maguknak. Ki vagyok én, hogy beleszóljak abba, hogy ők hogyan használtatják el magukat? Ha szeretnek ugrálni a férfiakon, csinálják! :) Van bőven értelmes nő, aki meg vágyik hosszútávú kapcsolatra. Az életben mindent fel lehet használni a magad előnyére. :)

2023. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Olyan elvárásokat támasztok, amilyeneket csak akarok (nem mintha valami megugorhatatlan, irreális elvárásaim lennének)! Ameddig van rá "jelentkező" hol érdekel engem, hogy más szerint kit kéne és mi alapján választanom? Ugyan még nem vagyok 30, majd jövőre, de a büdös életben nem állnék le egy tőlem 15-20-25 évvel idősebb férfival! Nekem ez a korkülönbség rengeteg, bőven van a korosztályomban is férfi.

Nincs hatalmas egóm, de tisztában vagyok a adottságaimmal és nem fogok számomra taszító, nem vonzó külsejű férfival összeállni, csak mert egy nagy okos a gyk-ról azt vizionálja, hogy nekem az lenne a jó.

Szerencsére rengeteg vonzó ÉS jó tulajdonságú, "szép" lelkű férfi van, akiben társa találhat az ember, úgyhogy innentől nem értem a problémát. Az, hogy te feketén-fehéren látod a világot és szerinted egy jóképű férfi csak szar alak lehet, míg az előnytelen, szegény férfi meg csak kedves-rendes, jólelkű, egyéni szoc.problémád. A valóságban szerencsére ez nem így van.

A férfiak is ugyanúgy támasztanak egy rakat elvárást, sokszor a csúnya, dagadt pasinak is a topmodell kell, akkor miről is beszélünk?

Nekem a külső ÉS a belső is számít, nem fogok olyannal összejönni, akinek nem tetszik a külseje és olyannal se, akinek tetszik a külseje, de belsőre hulladék.

2023. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
A napi rinyálás egy boldogtalan, sikertelen, korosodó férfi részéről. Ez pech.
2023. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!