Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leírnátok légyszi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok légyszi a véleményeteket, tanácsokat, hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem muszáj kiírnom magamból, mert tanácstalan vagyok és kicsit elkeseredett. Volt egy férfi, akivel ismerkedtem , írogattunk, elkezdtem megkedvelni, de nem történt semmi jelentős, néha nem is voltak jók neki a találkozók, amit elkezdtem furcsálni. Később bevallotta, hogy van barátnője, akivel , jól érzi magát, de irántam is érez valamit. Ki szeretné deríteni ki iránt érez többet, mert úgy érzi kezd szerelmes lenni belém, sokat gondol rám. Amit tudni kell, hogy én még nem voltam pasival, nem feküdtem le senkivel sem. Minden egyes nap keresett, írt és úgy éreztem tényleg érdeklem. Nagyon válogatós vagyok, nem akartam beleszólni a kapcsolatukba, de végre valakivel éreztem azt az erős vonzalmat, amit még soha. Megmondtam neki, hogy nem fekszem le vele, amíg barátnője van(1 éve jöttek össze), ismerjen meg és döntsön. Csak csók történt. Ő mondta, hogy könnyebb lenne ha lefeküdnénk egyszerűbb lenne a döntés. Néha eléggé kikeltem magamból és nem a legkedvesebb oldalamat látta, mert hitegetet, mivel következő nap már olyanokat mondott, hogy nem ígérhet semmit, nem tudja mivel elhagyni a barátnőjét mert nem veszekednek, idő kell neki a szakításhoz. Le akartam lépni, de nem hagyott, hívott, üzent, de éreztem, hogy ebből nem sülhet ki semmi jó sem. Csalódott vagyok, már nem beszélünk ő éli életet a kedves , drága barátnőjével boldogan én pedig itt vagyok egyedül és erre gondolok, hogy ők randiznak, jól érzik magukag én pedig próbálok ismerkedni, de nem megy mert még szomorú vagyok a dolog miatt és nagyon dühös is.

Légyszi ne írjatok nagyon gonosz kommenteket, inkább tanácsokat!:)) köszönöm szépen!

22/L



2023. márc. 20. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja otthagyni a barátnőjét, téged csak le akar fektetni. Az ilyen gerinctelen alakokkal nem állj le!
2023. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj másokkal, és nyugtasson a tudat, hogy a legjobb döntést hoztad.
2023. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen duma már ez hogy könnyebb lenne a döntés ha lefeküdnétek?? Szánalmas, és tök egyértelmű, hogy mire megy ki a játék.

Nekem nem igen kéne olyan pasi, akinek "dönteni" kell, hogy én vagy a másik. Ha ez neki kérdés, akkor válassza a másikat. Örülj, hogy "megszabadultál" tőle. És ne legyél "irigy" hogy ők boldogok, mert kétlem, hogy a barátnője boldog lenne ha ezt tudná. És nyilván nem Te vagy az első, és nem is az utolsó, akivel "megcsalja". Szóval inkább örülj, hogy nem téged választott.

2023. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenképp felejtsd el ezt a tagot, mert ő csak harmadiknak akar tartani, amikor éppen hozzád lenne kedve. Tanácsos már a legelején kifarolni egy ilyen ismerkedésből, hogyha kiderül remélhetőleg már az elején, hogy a másiknak van valakije, mert látod, most eltelt már valamennyi idő, és már rosszul érzed magad a dolog miatt.
2023. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem is voltam még ilyen helyzetben és nagyon sok történetet is hallottam , ahol az ilyen helyzetekből nem sült ki semmi jó, nem tudom miért gondoltam, hogy nálam más lesz a helyzet. De fiatalon ,még huszonévesen szerintem volt már rá példa, hogy az ember megkedvelt valaki mást és mondjuk szakított a párjával.
2023. márc. 20. 13:59
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"bevallotta, hogy van barátnője, akivel , jól érzi magát"

Azon a napon kellett volna otthagyni.

2023. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
..ha én valakivel jól érzem magamat nem keresgélek másfelé, nem keresem az alkalmat, hogy másokkal ismerkedjek.
2023. márc. 20. 14:10
 8/21 anonim ***** válasza:
Vagy ilyen esetben a srác részéről az lett volna a jó döntés, hogyha már az ismerkedésetek elején szakított volna a barátnőjével, mert ez a harmadik vagyok típusú helyzet sose jön ki jól, főleg akkor, ha szingli az illető.
2023. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ő mondta, hogy könnyebb lenne ha lefeküdnénk egyszerűbb lenne a döntés."


Hányingerkeltően átlátszó.

2023. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"könnyebb lenne ha lefeküdnénk egyszerűbb lenne a döntés."

Ott mi fog kiderülni? Hogy te jobb vagy a jelenlegi barátnőjénél, és akkor majd leszervezi a szakítást?


"nem ígérhet semmit, nem tudja mivel elhagyni a barátnőjét mert nem veszekednek, idő kell neki a szakításhoz"

Aha, idő kell. Rafinált. Ez időhúzás. Vagy ahhoz kell idő, hogy ürügyeket kreáljon?!


"Nagyon válogatós vagyok"

Ezt hogy kell érteni? Külsőre?

Mondjuk a srác is elég válogatós. Szerinted biztonságban lennél mellette? Ilyen kapcsolatot szeretnél, ahol ha már nem vagy tökéletes neki, akkor majd valaki mással fogja ugyanezt eljátszani?

2023. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!