Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy igényes, 27 éves nő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igényes, 27 éves nő is ismerkedhet Tinderen?

Figyelt kérdés

Én eddig eléggé lenéztem a Tindert, kicsit szánalmasnak tartottam ha valaki ott ismerkedett.

Nekem eddig 2 hosszú kapcsolatom volt, és már 27 évesen úgy érzem lehetetlen csak úgy ismerkedni. Amúgyis ösztönlény vagyok, tehát nálam nem jöhet szóba semmilyen felszínes dolog (kinézet, vagy bármi ilyesmi), CSAK akkor lépek ha érzek is valamit a férfi iránt.


Viszont már annyira nagyon magányos vagyok, hogy elgondolkodtam a Tinderen. Viszont én egy elég komoly nőnek tartom magam, bizalmam a férfiak felé az exeim miatt nulla, én építettem fel az életemet (saját lakás, autó, jól fizető munkahely), soha nem szorultam rá férfira. Tehát nem olyan férfit keresek aki bármi ilyesmit nyújtana nekem, hanem aki tényleg társ, és egymás mellett vagyunk, egyikünk sem több a másiknál.


Na mindegy, mennyire gáz a Tinder, érdemes szerintetek egy próbálkozás? :/


Félreértések elkerülése végett, nem vagyok egy 10/10es nő, inkább érzelmileg érzem úgy, hogy nem férne bele az életembe még egy "lecke", mostmár tényleg a boldogságot keresném, már ha újra elkezdek férfiak felé nyitni. Eddig sajnos tini korom óta csak a pofára esést, a bántást, és a masszív kihasználást tapasztaltam tőlük, egészséges párkapcsolatom még sosem volt.


2023. márc. 20. 15:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem vannak tinderen normális férfiak is. De számíts rá, hogy sok nem normális is, akiket meg kell tanulni kezelni. Ha nem bírja az idegrendszered az ilyesmit, meg a sok eltűnedező linket, akkor nem neked való hely. Nem szabad túlságosan komolyan venni. Persze az embereket igen, ha valakivel kialakul a szimpátia, találkoztok, onnantól kezdve mindegy, hogy hol akadtatok össze. Én ismerek normális párokat, akik itt találkoztak.
2023. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát nézd, ott aztán lesz szükséged megérzésre bőven:D

Rengeteg férfi meg sem néz, csak jobbra húz. Azaz számíts rá, hogy ha egy kaktuszt raksz ki, akkor is jobbra húzza 100 ember. Ha kiraksz pár jó képet meg egy normális bemutatkozást, akkor jobbra hzza 150-200. Na, ebből válogasd ki azokat, akiknek egy kaktusz is elég.

Aztán válogasd ki azokat, akik a szövegedet el se olvasták, csak a képed alapján húztak jobbra.

Aztán válogasd ki azokat, akik csak dugni akarnak.


Ezzel kb a téged jobbra húzók 90%-át kiszűrted. De persze csak azt hiszed, hogy jól szűrtél, ugyanúgy be fog találni pár idióta. Cselesek, okosak, de idióták.


Persze, Tinderen is alakulhat ki komoly kapcsolat, de nagyon sok a spam-ember és az egész felület a felszínes ismerkedésre épít. Nem véletlen, hogy eredetileg szexpartnerkereső volt, nem pedig párkereső app.


Szóval hajrá, de óvatos jóindulattal kezeld a dolgot.

2023. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Túl sokat képzelsz magadról. A tinderen átlag emberek vannak pont olyanok mint te. Egyik csorobb másik gazdagabb, egyik magas másik alacsony egyik okos másik buta egyik csak szexet akar a másik komoly kapcsolatot. Ok azok az emberek akik az utcán járnak akiket látsz a melletted állo autóban. Tökéletes ismerkedni.
2023. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

A leírásod alapján jó leszel új húsnak a darálóba.

Nyilván lehetsz pont te is azon szerencsések közt, aki az első match-ével elsétál a naplementébe, de ha pénzre menne itt a műsor, tuti ellened fogadnék.


Amúgy olyan is, mint a gyakori. Sokan megmondják majd kéretlenül és ismeretlenül, hogy te tulajdonképpen kenyérpirító vagy, nem pedig teáskanna.

2023. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
A leírásod alapján szerintem nem szorulnál rá a netes ismerkedésre, hanem várnod kellene, hogy egy bátor férfi leszólítson, akinek valóban komolyak lennének a szándékai veled kapcsolatban.
2023. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
5-ös nagyon ritka már az ilyen bátor férfi.
2023. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

A világon mindenhol, internet, a sivatagban erdőkben északi sarkon városokban faluban vannak normális és retardált emberek is.


Esély kb mindenhol megvan

2023. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Csak arra van nagyon kevés esély, hogy bárhol az utcán, boltban stb élőben leszólítsák.
2023. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
A lecke lehetősége mindig ott lesz, meg kell vele békélni.
2023. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Igen csak ne tekintsd alapnak a félmilliós fizetést.
2023. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!