Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom mi lenne a helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lenne a helyes, szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel megismerkedtem tavaly nyáron, irogattunk egy darabig majd randiztunk is párszor. Elvagyunk, jókat beszélgetünk, de ennyi. Nem volt semmi különösebb “szikra”. Ez tart már nyár óta, azóta 4szer randiztunk meg voltam a szülinapi bulijában, ahol csak kevesen voltunk, főleg a lány barátnői meg pár srác (a barátnői párjai első sorban meg 1-2 másik srác akiket nem tudom honnan ismer).


Elkezdtem dolgozni egyetem mellett most (alkalmi melók, nem szeretném nagyon kifejteni, a lényeg a lényeg, hogy hétvégente vagy 2 hétvégente egy napot kisegítek egy bisztróban vagy ahova épp beosztanak, a városban rengeteg helyen tudok lenni). Múlt hétvégén voltam először és egy lánnyal dolgoztam együtt egy kávézó szerűségben egy plázában. Nagyon jól elvoltam vele, sokat beszélgettünk amikor volt épp időnk, egész végig mosolygott nekem meg jött oda amikor nem volt épp dolga hogy mizu, segítsen-e valamit. Haza is együtt mentünk egy darabig, úgy köszönt el, hogy megölelt, jóéjt vigyázz magadra és egy hatalmas mosoly. Most hétvégén is együtt dolgozunk, amit hazaúton derítettünk ki.

Tegnap írtam neki, csak pár munkahelyi dologgal kapcsolatban, hogy mi hogy működik, fizetés mikor jön stb. Nem akartam vmi nagy ismerkedős beszélgetésbe kezdeni, mert most találkozom majd vele megint, sok időnk nem lesz beszélni, így legalább marad téma.

Aztán amikor írt kicsit kevésbé tűnt lelkesnek, ritkán írt vissza és az első adandó alkalommal leláttamozott (amikor vmi olyasmit írtam, hogy na ez tök jó).

Szerintetek?



Nyilván ott az első lány, csak vele annyira nem érzem az egészet és már már muszájból beszélek vele, mert nincs más a láthatáron. Amikor találkozom vele, akkor jó meg elvagyunk, de nincs meg az a szikra. Nem is szeretném őt szivatni, se magamat ha nem muszáj.

Ami a másik lányt illeti, nyilván nem dobnám az elsőt miatta mert lehet csak kedves és ilyen a személyisége, illetve jobban meg szeretném ismerni. Hétvégen, ahogy mondtam elvileg együtt dolgozunk megint, remélem sikerül megint kicsit vele lennem.


20/f



2023. márc. 20. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem huznam az első idejét semmiképp.
2023. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 csak ahogy mondtam ő is érdeklődik és nem zárnám ki, hogy még lesz valami, illetve csúnyán hangzik, de nem offoltuk egymást. A másodikkal igyekszem óvatos lenni, hiszen nem tudom kikkel beszélget, milyen lány stb. Egyszer dolgoztunk együtt de nagyon szimpatikus volt.
2023. márc. 20. 19:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg egyik sincs neked. Az elsővel nincs szikra, gondolom, nem is lesz. A második még kialakulhat.
2023. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 igen, sajnos. Csak nem tudom a munkahelyi lányhoz hogyan közeledjek sajnos. Az sem biztos, hogy együtt dolgozunk hétvégén, lehet a plázán belül más helyen leszünk
2023. márc. 20. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, ismerkedjetek, ha ő is benne van. Hétköznapi témák eleinte.
2023. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :) igen, igyekszem majd
2023. márc. 20. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az első lányt! Kérlek nőlj mér fel, és szedd a bátorságot, őszinteséged ahhoz, hogy el merd mondani valakinek, hogy ez egy nem. Ne tartogasd csak azért, hogy hátha lesz valami szexualitás. Nem érdekel téged! Azt írod, kényszerből írsz neki. Ez már itt elég! Gerincességet! Nem kell senkivel muszájból beszélgetni, azért mert nincs más! Van olyan is, hogy nem beszélgetsz.
2023. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es kicsit félreérted szerintem. Elvagyunk, most is épp irogatok vele. Tudom magamról, hogy beszari vagyok ilyenkor. De most elhívtam találkozni is jövő héten. A második lánnyal hétvégén ha találkozom. De mondom, vele megközelítőleg sem volt semmi komoly, azt sem tudom, hogy van-e barátja stb. Felkeltette az érdeklődésem, ha lehet ilyet mondani.
2023. márc. 20. 22:04
 9/12 A kérdező kommentje:
Update: Na az első lánnyal jövő héten találkozom, a munkahelyivel próbálgattam irogatni, de ha nem kérdőjel van a mondat végén leláttamoz (a héten háromszor írtam rá, munkahelyi dolgok miatt, abból szerettem volna vmi beszélgetést kezdeményezni, de nem lett belőle sok) valszeg soha többet nem látom, vagy max hónapok múlva, szóval szerintem felejtős történet..
2023. márc. 23. 19:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt szereted és a másodiknak munkatémákról írsz?
2023. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!