Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Totál kizáró ok ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál kizáró ok ha egy férfi 35 évesen nem tudja felvenni a versenyt a tinédzserekkel?

Figyelt kérdés

Testalkatra értem.


Ha és egy szavazás is! Te 180 cm mellé milyen súlyú férfit tartasz normálisnak?



#trend #Elvárt férfi testalkat #Gyerek fiúk Vs öreg emberek
2023. márc. 24. 06:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A sulyt izomban is fel lehet venni. Ahhoz kel tesztoszteron meg a kitarto edzes. Ha valamelyik hianyzik, akkor leszel egy elhizott nyalcsorgato, mint ami most vagy. A nok egybol leveszik milyen ferfiatlan vagy.
2023. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Az arcod yose lesz olyan kisimult kisfius,mint egy 18 eves fiukanak.

Bocs ,vannak nok,akinek az jon be.

Akarmit csinalsz,nem fogod erdekelni az ilyen noket……


N/35

2023. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha azt akarod, hogy elfogadjanak, ugyanazt te is fogadd el a reménybeli párodtól. Azaz keress a saját "kategóriádban". Vagy változtass magadon. A felháborodással viszont nem mégy semmire, mert másokat nem tudsz megváltoztatni.
2023. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

16

Tapasztalataim szerint nem minden 30 fölötti dagadék.

2023. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Tehát..... azt állítod, hogy a 28 év körüli nők a tinifiúkat kedvelik?:D Ember, te hol élsz?:D


A súlyt meg tök fölösleges megírni, hisz más a dolog zsírban és más izomban. Hiába tűnik kilóra soknak a magassághoz a súlyod, ha az színizom, és hiába tűnik korrektnek a kilód a magasságodhoz, ha az puha, formátlan háj.

2023. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ez azért fura, mert léteznek 35 évesen is olyan férfiak, akik soványak (ha valakinek az jön be), simán mert olyan a testalkatuk. Nem lesz mindenki egyentestalkat.


Pont ahogy a nőknél, a férfiaknál is van, aki seggesebb, nyurgább, vállasabb, stb.

2023. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Úgy írnak itt a kilókról egyes kérdezők, mintha pont érdekelne bárkit hány kg a másik:D Nem a kiló száma számít, hanem hogy hogy néz ki az illető. Nyilván 150 kg-t nehéz megmagyarázni, hogy az csak izom, de egy 70-80 kg-s ember gyakorlatilag bárhogy is kinézhet:D
2023. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
77%

Van ismerősöm, aki kb 180 cm, és hozzá 90 kiló. Én nem mondom, hogy egy plusz kiló sincs rajta, de szinte csupa izom a srác, senki se mondaná rá, hogy kövér.


Ehhez képest van haverom, aki 185-höz 80 kg és lötyög a hasa, mert életében nem sportolt 5 percet.

2023. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem, de mondjuk én 33 éves nő vagyok... ha ilyen 18-20 éves kis csajszikat hajtasz (és most feltételezzük, hogy nem kiskorúakat...), nekik inkább bejön a fiatalosabb testalkat, érthető okokból.
2023. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
180hoz 75-80 a megfelelő egy férfinál. Igen, te kövér vagy ehhez.
2023. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!