Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » BDSM vágyakkal rendelkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM vágyakkal rendelkező fiatal vagyok, konkrétan domináns. Párkeresési tanácsok?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam,ebben a korosztályban nagyon nehéz a partnerkeresés ilyen téren. Lenne igény csinálni egy csoportot valamilyem platformon, ahol a fiatalok ismerkedhetnek BDSM témában? Javaslatok?


20/F


#BDSM #Tini



2023. márc. 25. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Megkotozod es fojtogatod a lanyt meg megvered. Kosz nem.
2023. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a már meglévő csoportokat keresd, biztos vagyok benne, hogy vannak ilyenek.
2023. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
nyomd el magadban örökre ezeket, és nem akkor nem ijesztesz el senkit.
2023. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Ha fingod nincs miről van szó, legalább hülyeséged ne böfögj ide. Köszi!
2023. márc. 25. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Találkozz velem, és örökre elveszem a kedved a bdsm-től, kisfiú :D

Domináns..hagyjad már magad, sírva fakadsz, ha valaki csak csúnyán néz rád, megkötözött lányokkal elhiszem, hogy könnyen vagy domináns:D

2023. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
5,lakatos nintendó,te vagy az?Sikerült lopnod egy telót mobilnettel és most azon keménykedsz? :D
2023. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Itt van az 5-ös. XD


[link]

2023. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!