Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tolódott el Magyarország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolódott el Magyarországon a társkeresés ennyire az anyagi dolgok hajszolása felé a nők részéről?

Figyelt kérdés

6 éve élek külföldön,több német barátnőm is volt.

Teljesen átlagos gyárban dolgozó pasi vagyok.Az itteni nőktől sosem hallottam ismerkedéskor hogy van saját lakásod,vagy milyen autód van?

Első évben a munkásszállón éltem,mikor első német barátnőmet megismertem,elég jól nézett ki,pár randi után tudta meg hol élek,saját lakása volt,mégsem zavarta.

Míg itthon éltem,elképesztő módon csak erről szóltak a randik hol laksz,mit dolgozol,milyen kocsid van,kb mint egy elszámoltatás.

Itthon élő barátaim most is ezeket mondják hogy elképesztő,miket láttak randin.

Miért van még mindig ez a társkeresésnél?

Mikor fog itthon változni ez a szemlélet a nők részéről?


2023. márc. 27. 20:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
67%

1, Van az a nő, aki így próbál jobb körülményekbe kerülni.

2, És van az a nő, aki így próbálja kiszűrni az aranyásó pasikat. (Igen, van ilyen is szép számmal)

2023. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
82%
Az elmúlt időszakban a barátnőimet is töb hapsi akarta lemyúlni pénzzel, volt amelyik nem adta meg a tartozását, volt amelyik elvárta hogy eltartsák 35 évesen. Szóval hapsiban is sok a golddigger haszonleső!!
2023. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
74%
A kormány miatt, a társadalom gondolkodása miatt, a rossz-negatív megélhetési élethelyzet miatt,
2023. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
61%

Olvasgassad kérdező

[link]


Millió ilyen "Lajos" van, aki lenyúlja a nők pénzét!! A szemedet nyisd ki, nem csak a nők hasznalnak ki, forditva is igaz.

2023. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
82%

nem únjátok még? Mindenki azt hazudik össze, amit akar.

Vannak német rokonaim és sok német ismerősöm. Egy tanult német nő nem fog összejönni egy keleti bevándorló munkással. Hazudj hihetőbbet.

2023. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy!? Akkor keresni kell egy német lányt ha annnyira jó, nem itt hőbörögni. Viszlát!
2023. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
6%
Nemcsak társkeresés terén ilyen anyagiasak, hanem pl. bekerülök egy új munkahelyre és rögtön azt kérdezik, hogy honnan járok be és mivel. De mindenki. Második kérdésre már simán megkérdezik, hogy milyen értékű házban laksz és milyen márkájú a kocsid. Harmadikra azt is, hogy a párodnak van-e és milyen.
2023. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

7-es!

Ez elképesztő,de amíg Magyarországon éltem ezt én is megtapasztaltam.

Valahogy itt Németországban sokkal lazábbak az emberek,a nők is ismerkedéskor nem olyan merevek.

2023. márc. 27. 21:11
 9/45 anonim ***** válasza:
74%
Csak annak válaszolsz aki egyetert az agymenéssel igaz? Vagy te vagy az egy másik accountol es magadnak irogatsz? Nem lepne meg
2023. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
28%
Elég prol körökben mozoghat a 7-es, meg a kérdező :))))
2023. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!