Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű melósként normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű melósként normál munkával akkor felejtsem is el a társkeresőket?

Figyelt kérdés

Négy év alatt kettő randim volt,ami az első beszélgetésnél véget is ért,miután szóba került milyen egyszerű életem van.

Ilyenekkel jöttek hogy nekik fontos az utazgatás,hogy mozgalmas életük legyen.

Most akkor hogy átlagos barátnőt találjak,ahhoz is már vagyonosabb embernek kell lennem?


2023. márc. 27. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell vagyonosnak lenni az utazgatáshoz, okosban is meg lehet okdani. Viszont a felfogásoddal mindenkép hanyagold még.
2023. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
legtöbb szaki ismerősöm milliókat keres, cseréglegi a luxusautókat
2023. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Egy melós ma már többet keres, mint egy irodista.

Vedd az ilyen kudarcos első randikat afféle "Isteni beavatkozásnak", hidd el jobban jártál ezek nélkül.

2023. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Mikor unod már meg az "egyszerű melós" kérdéseid?


Nem a foglalkozásoddal vagy az anyagiakkal van probléma, hanem a személyiségeddel/hozzáállásoddal.

2023. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nemcsak a társkeresőket, hanem úgy általában a nőket elfelejtheted.
2023. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Minden nő szeret itazni. Nem azt varják, hogy kifizesd neki, hanem azt, hogy a daját részedet ki tudd fizetmi
2023. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Melósként is lehet utazni, kirándulgatni.
2023. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#6 De igen, azt várják el, hogy kifizesd nekik. Te talán nem?
2023. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8

Nem a hatos vagyok, de nem, én nem azt várom, hogy fizesse az utazásaimat a párom. Kivéve ha ragaszkodna valami olyan utazáshoz, ami meghaladja az anyagi lehetőségeimet, na akkor fizessen ő. Bár hosszú távon ez se működik, hiszen kettőnk pénzét szórná.

2023. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
#9 Nem is vártam őszinte választ, csak hogy belegondoljatok.
2023. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!