Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi férfi?

Figyelt kérdés
Csomó nő írja társkeresőn hogy egy igazi férfit akar...de milyen egy nem igazi férfi?
2023. márc. 28. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Te jó ég! Szerintem annyira "igazi" nem létezik.


Én személyesen találtam rá Valakire, aki igencsak megközelíti az IDEÁLIS(!) típust a számomra. Mintha majdnem a legtökéletesebb lenne.


Akivel eddig "dolgom" volt, valahogy a nyomába sem ér.


Nekem kellett a kapcsolatfelvételt kezdeményezni (csak barátkozni akartam!) Saját bevallása szerint mélyen zárkózott, sokat csalódott.


Nyilván vannak hiányosságai és előfordulnak problémák - de hol nincsenek?!

2023. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
Most küldjek képet?
2023. márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem olyan aki meri vállalni a tettei következményét, van egy célja az életben és talán az a legfontosabb, hogy tiszteli a nőket.
2023. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

"milyen egy nem igazi férfi?"


Infantilis, hazug, hűtlen, komplexusos, fogyatékos, erőszakos stb.

2023. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Olyan aki tiszteli a nőket, megvan a kölcsönös bizalom, kapcsolatban nem csal meg, romantikus.

Csak sokan bele sem gondolják, hogy férfiaknak is vannak elvárásai a nők felé…

2023. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam olyan aki felelősséget vállal a tetteiért. Nem hazudozik, nem repked pináról pinára. Van önkontrollja. Nem hűtlen. Ápolt, igényes. Nem rohadnak a fogai. Nincsenek számomra perverz vágyai. Többes szex, anális szex. Nem aggresszív.Nyitott a problémák megoldására. Képes az elköteleződésre.

Igen, tökéletes férfi, ami nem létezik. Vagy egyik, vagy másik, vagy több minden nem volt meg azokban akikkel megismerkedtem, ezért maradtam inkább egyedül. Képtelen vagyok tolerálni, ha a felsoroltakból valami is hiányzik. Mea culpa!

2023. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 ez nagyon szuper, de akkor miért arra nedvesedtek, amit a 4es ír, amit meg te írsz az a nice guy kategória?
2023. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne altalanositsd
2023. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen, ilyen dolog nem létezik, csak tipikus mellébeszélés, bullshit.

Ahogy hozzáteszem "igazi nő" sincs.

2023. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem arra szokták érteni, aki olyan határozott, jó kiállású, és udvarias, segítőkész. Amolyan úriember vagy annak látszik. Tehát nem nyámnyila, de nem is macsó. Hogy most otthon milyen, az más tészta, de az első benyomás ilyesmi, amikor így sóhajtanak fel :)
2023. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!