Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van mostanàban ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanàban ennyi lelakott nő társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Vége lett a kapcsolatomnak,újra kezdtem randizni.De ahogy végignézegettem a társkereső profilokat,sok elhanyagolt,kicsit már elhízott nőt találtam.

Ez most a body positive médiakampány miatt van,vagy már nem érdekli 30 fölött a nőket mennyire adnak magukra?


2023. márc. 30. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Már nem a 90-es évekbeli heroinstílus a menő, csak időközben nem vetted észre még a változást.
2023. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Sziplán nem adnak magukra. Ilyen az átlag magyar nő, fiatalon szépek, még nem kell érte tenni semmit. Aztán megindulnak lejtőn, mert lusták tenni azért, ami fiatalon megvolt.
2023. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
😂Egyszer fusd végig a férfi oldalt is, meg nézz tükörbe.
2023. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét oldalt elég gyenge a felhozatal.

Én inkább azon csodálkozok hogy 40 körül keresgélek és akinek ki van írva hogy 38 az kinéz 50-nek.

Amelyik nő meg kinéz valahogy az meg filterezett kép.

És van a maradék azoknak én nem kellek.

2023. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Drágaság van, nem tud már szinte senki sem magára adni...
2023. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Sokan hazudnak is a korukról. Pld nagyon sok 30 feletti pasi 25 év alatti kort jelöl be, hogy több tízenéves, korai húszonéves lányt dobjon fel neki, mivel a legtöbbünknél 25-ig van beállítva a határ. Aztán csak így nézek, hogy ezt mégis hogyan gondolta komolyan. Tényleg azt gondolja, hogy elhiszem egy 34 évesről, hogy 24. :D

Nem tudom, hogy a nőknél mennyire gyakori ez.

2023. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
A férfi felhozatal is elég szr volt.
2023. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Én is ezt akartam javasoli, amit más már fentebb, hogy nézd meg a férfi kínálatot is, hát fogsz látni csodát...


Amúgy igen, a nők IS többnyire dagik. Nemcsak a te korosztályod, már a fiatalok is erősen kerekek, akár már tiniként. Húszéves korára minden második lány elhízott. Most ezt látom standardnak, hogy 85 kilós lány haspólóban, szűk naciban a 60 kilós sztrecsfarmeros srác mellett.

2023. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!