Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan férfi, aki örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki örök magányra van kárhoztatva vagy előbb utóbb mindenkire rátöri az ajtót valahogy a szerelem?

Figyelt kérdés

Direkt nem írok szüzességet, mert egy-egy prosti egy élet alatt simán beeshet a nagy reménytelenség közepette.

Viszont én mégis leírom magamról, hogy 31/F vagyok, szűz, egyik betegségem miatt alig 50 kg vagyok (kondizni tiltott nekem a csontritkulásom miatt).

Szerintetek létezik, hogy ilyen emberre rátaláljon a szerelem idővel vagy vannak olyan (jelen esetben én) férfiak akikre az örök magány vár?



2023. márc. 31. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Egyértelműen vannak örök magányra kárhoztatott emberek
Nem, előbb utóbb úgyis rátalál mindenkire a párkapcsolat amikor észre sem vennéd.
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nem töri rá az ajtót a szerelem. Na jó, előfordulhat, de nem ez a jellemző. Tenni kell érte. Kinek kevesebbet, kinek többet.
2023. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
micsoda véletlen, hogy valahogy az elhízott, csúnya emberekre ritkán talál rá
2023. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

létezik ilyen.

Keresztanyám unokatesója 65éves, jóképü tehetős srác,de sosem volt senkije. Sok lány ismerőse van, nem a fiúkat szereti, sokszor beszéltünk róla,hogy lányokkal beszélget,de sosem a saját korosztályában és sosem jut túl a barátságon.


Akkor ottvan kollégám, ő sem a legcsúnyább, magas erős 55éves,haja is van, nem dohányzik,nem iszik,nem drogozik meg nem is túlsúlyos és életében egyetlen alkalommal volt nővel. Azóta is saját tehermented házában lakik a hugával, nem is ismerkedik, nem is akar, teljesen ellenáll. Szóval létezik olyan akire nem tör rá a szerelem és örök egyedüllét az ő végzetük ameddig nem tudnak kilépni a saját poklukbol.


Megjegyzem én is 25voltam amikor végre megtaláltam az első barátnőm, én voltam a duci srác aki jóbarát,de ennyi. Végül sikerült fejben összerakjam magam és immár könnyedén ismerkedek

2023. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Az ember idővel olyan páncélt növeszt maga köré hogy arról lepattan mindenki. Nálam még próbálkoznak is de semmi esélyük nincs.
2023. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmet akarsz nagyobb az esely ra ha keresed is. Egyedul egy sotet szobaban, senki sem fog rad talalni.

Kezd el keresni, esetleg az igenyeket add lejjebb.

2023. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Ne aggodj manapság még az átlagos férfiaknak is csak kis esélyük van olyat találni aki normális is. Persze a legtöbben ha eléggé álabbadják, akkor valami beeshet, de igazi boldog párkapcsolatra férfiként, (úgy hogy a párkapcsolat csak a nők igényiről szolhat manapság,) nem sok esélyed van.
2023. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az élet nem egy tündérmese, nem garantálja semmi, hogy lesznek barátaid, párod, olyan munkád, amit szeretsz, stb...

Rá kell jönnöd hogy hogy érheted el ezeket a dolgokat, és akkor nagyobb lesz rájuk az esélyed, de ha örökké ugyanazokkal a dolgokkal próbálkozol (már próbálkozol egyáltalán), akkor nem fog berepülni az ablakokon a jóságos tündérkeresztanyád, hogy megoldja neked a problémáidat.

2023. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jelen, nekem sem adatik meg fenki sem. (F)
2023. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Nincs érettségim, egy megveszekedett szobafestő szakmám van,

170 alacsony vagyok, 95kg túlsúlyos, kopaszodom, de nem ám a menő módon a homlokom, hanem a fejem búbja, viszont haj nélkül meg brutál gázul nézek ki, szóval mindig van kis hajam nem tehetem meg mint sorstársak, hogy leborot álom az egészet a fenébe, aztán jól áll a teljes kopaszság...

Elálló bili füleim vannak, amiket megműtettem, így nem olyan vészes, mi t gyerekkoromban, de most is hatalmasak és elállnak...

Szódás szifon szemüvegem van, valamint nyúlszájjal születtem, aminek a sebhelyét gyerekkorom óta viselem...

Minden adott lehetne, hogy egy utolsó incel szardarab legyek...

Mégis 17 éves korom óta mindig volt barátnőm.

De azért tenni is kell, hogy legyen, senkire nem " töri rá az ajtót a szerelem"...

2023. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez attól függ, hogy a férfi tesz-e valamit azért, hogy jobb legyen neki.
2023. ápr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!