Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl idős hozzám, vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki érdeklődik irántam, nekem sem közömbös, a probléma csak annyi, hogy ő 31 éves, én pedig még csak 25 vagyok. Lehet nem tűnik soknak, de nekem eddig mindig korombeli barátaim voltak. Jól kijövünk, meg nagyon figyelmes, kedves velem, csak hát ez a korkülönbség ne lenne.

2023. márc. 31. 21:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
6 év egy elég átlagos különbség, teljesen rendben van.
2023. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
6 év az kb semmi, főleg hogy manapság a nők sokkal érettebbek mint a pasik, kb most vagytok egy szinten...
2023. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Köztünk pont ennyi a korkülönbség. Jövő héten lesz a 20. évfordulónk.
2023. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%
Anyukám és apukám között 18év van, tavaly volt az 50.évfordulójuk, még mindketten boldogan élnek, bár mostanában a demencia miatt sokkal jobban látszik a korkülönbségük, mint valaha, ugyanis apukám sajnos egy 7-8éves kisfiú szintjére süllyedt mostanra.
2023. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom 14-es. Amúgy lehet igazatok van, nem olyan sok az a 6 év. Sajnálnám elengedni, mert olyan türelmes velem, még nem feküdtünk le, és látszik rajta hogy nem csak arra megy, érzem hogy komolyan gondolja. Viszont attól félek, hogy ő esetleg nem e akar a közeljövőben gyereket, vagy max ilyen 2-3 év múlva, ezt kell majd még megkérdeznem tőle. Ezen fog múlni igazából minden, mert ha akar, akkor sajnos el kell őt engednem, mivel én nem szeretnék b
2023. ápr. 1. 00:34
 16/24 anonim ***** válasza:
Bőven találhatnál fiatalabbat, szerintem ne add lejjebb, ha nem szükséges.
2023. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Párom 6 évvel fiatalabb. 14 éve együtt vagyunk. Semmi gond,, sőt.
2023. ápr. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mar ezen elkezdtel filozni, akkor kivul belul nem akarod, csak magadra erolteted mert kedves. De lehet ez is csak a fiatalabb enednek szol.
2023. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Érzelmek nem ismeri a kort.

Ez csupán a Te félelmed a korral szemben.

2023. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
10es. Ez inkabb a pasiknak kene mondanod, ok rettegnek a nok idosebb eletkoratol a legjobban.
2023. ápr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!