Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főként férfiak! Mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként férfiak! Mi lehet a gond velem? Miért nem mernek kezdeményezni nálam a fiúk? Miért nem tekuntenek rám nőként, csak haverként?!

Figyelt kérdés
Nem értem, mit csinálhatok rosszul. A külsőm nem hinném, hogy akadály lenne, nem vagyok 10-10, de nem mindanám magam “problémásnak. Mégis azt érzem, hogy a fiúk valamiért CSAK BARÁTKÉNT tekintenek rám, pontosabban inkább haverként. A személyiségemmel lehetne a baj? Néha talán gyerekes vagyok, ez vajon akadály lehet?

2023. márc. 31. 22:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

#7


Egy nő távolról sem ettől lesz nő.. Szóval ez inkább szerintem előny.

2023. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%

Ha férfias jegyeket adsz ki magadból, az nem vonzó a férfiak számára! Szó sincs arról, hogy félnek, egyszerűen így nem vonzódnak, ha nem vagy nő.

Érdekes, hogy a nőiség negatív aspektusával azonosulsz… nem említed a csábítást, a gondoskodást, az érzelmeket, a szenvedélyt… inkább labdát említesz, amitől nem félsz…

Először tisztába kéne tenni, hogy mi számodra az, hogy nő. A nők a világ sava, borsa illata….!

2023. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
#12 mi számít férfiasnak?
2023. márc. 31. 23:39
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

A férfi nem nő. Az erő, a küzdelem, a megszerzés és a kiáradás ( teremtéssel szinonim) férfias jegyek. Ez látszik kívülről és belülről is. Férfias mozdulatok durvábbak, darabosabbak, terjeszkedőbbek ( pl egy ülésnél ez jól látható.) Teljesen más egy nő járása, beszéde, nevetése stb.

Dora Gyula oktató videóit, anyagait ajánlom a témában. Rengeteget foglakozik a témával, több ezer férfi búvár oktatása után a férfi oldalt, gondolkodást is bemutatja.

2023. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
30%

Ismered a mondást: mosolyogj a világra és az majd visszamosolyog rád. Na vesd be szépen akkor a mosolyod és legyél kedves.

Hozzáteszem, kezdeményezni kezdeményeznek így is gondolom a pasik. Az hogy csak megdugni akarnak és komolyat nem akarnak... na annak lehet pár oka. A leggyakoribb az hogy valaki túlértékeli magát. Aki menne hozzá az neki nem kell, aki meg kellene neki az rá se bagózik (mert a saját szintjénél 3-mal magasabb polcon lévőt akar magának).

2023. ápr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, én is olyan vagyok mint te. Nem vagyok egy nádszál, de van hogy nálam is sorban áll 1-3 srác, pedig párom van. Néha már idegesítően nyomulnak vagy simpelnek (mivel sokat játszom, online ez jellemzőbb) és engem meg már inkább idegesít mint "imponál" hogy amúgy nem is nézek ki szarul.


Esetleg lehet rólad képet látni privátban? Egyébként én is 23 éves vagyok. :)

2023. ápr. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ezzel gond, ha egy nő nem "nyávogós". Vannak férfiak, akiknek tényleg a vagányabb nők tetszenek, ne aggódj. Kicsit jobban körbenézel, és tuti ráakadsz egy ilyen pasira.:)
2023. ápr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
36%
nem hiszem, hogy ezzel van a gond, a sportosabb, fiúsabb beállítottságú csajok szerintem még könnyebben is találnak párt, mint a nyávogós csajok
2023. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
7%

"A férfi nem nő. Az erő, a küzdelem, a megszerzés és a kiáradás ( teremtéssel szinonim) férfias jegyek. Ez látszik kívülről és belülről is. Férfias mozdulatok durvábbak, darabosabbak, terjeszkedőbbek ( pl egy ülésnél ez jól látható.) Teljesen más egy nő járása, beszéde, nevetése stb."

le vagy maradva vagy száz évvel.

2023. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%
Ha úgy köszönsz, hogy odacsulázol a járdára, vállon baszod a haverod, megkérdezed mizutess höhö, akkor ez lehet a gond. Semmit nem írsz magadról, így nem fogjuk tudni megmondani mi a gond.
2023. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!