Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságosabb lenne a sex market, ha a mesterséges inteligenciára bíznánk a párkapcsolatok menedzselését?

Figyelt kérdés
És az MI sorsolná össze a párokat a külső belső tulajdonságaik, sikerességük, stb. alapján. Akkor nem az lenne, hogy az átlagmancik is csak a top 20% pasival akarnak összejönni (hogy aztán nyivákoljanak, hogy dobták őket), és az alfa chadeknek is csak egy nőt dobna a gép, és nem mehetnének végig a fél kerület összes jónőjén.

2023. ápr. 4. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/365 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mert akkor te kapnál egy fogatlan hajléktalan öregasszonyt, és végre lenne kit szeretned.
2023. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/365 anonim ***** válasza:
84%

Ember! Felejts el! Nem biztos , hogy szeretnéd az illetőt...

Azért gondolkodjunk már, ha a gépek döntenének a sorsunkról, akkor mi magunk is olyanok lennénk , mint a gépek...

Jobb, ha az ember saját maga választja a párját...

De azért a kíváncsiság hajt minket , néha megnézném én magam is vajon milyen csajt választana nekem a gép, lehet, hogy elcsábulok, de azért nem szeretném, ha mindent egy gép döntene el.

2023. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/365 anonim ***** válasza:
87%
Volt már ábrándozás állami beavatkozásról, most jön a mesterséges intelligencia. Megsúgom, ehhez az excel is elég lenne.
2023. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/365 anonim ***** válasza:
79%
Vótmá
2023. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/365 anonim ***** válasza:
72%

"mesterséges inteligenciára"


Szerintem itt be is fejezhetjük a kérdéssel való foglalkozást.

2023. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/365 anonim ***** válasza:
74%

Igen, igazságosabb lenne.

De az incelek akkor sem jutnának nőhöz.

GOndolkodj már! Az incelek még önmagukról sem tudtak egyetlen pozitív értéket sem állítani! Milyen értékek alapján akarsz így versenybe szálni bárkivel?

Így legalább van esélyed úgy, hogy valaki kihasznál anyagilag, vag yérzelmileg. Ha a gép osztaná be a párokat, erre nem lenne lehetőség.


Úgy beszélsz, mintha a te értékeid csak úgy parlagon feküdnének. Sorold már fel az értékeidet, amikre olyan büszke vagy, légyszi!

2023. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/365 anonim ***** válasza:
71%
Az is igazságosabb lenne, ha a mesterséges intelligencia osztaná szét a fizetéseket, és akkor te dolgoznál azért, hogy megéljen valaki, aki egyáltalán nem dolgozik. Azt szeretnéd?
2023. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/365 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy emberek... Én tök büszke vagyok magunkra! Egy ilyen kérdés pár éve még felrobbantotta volna a Gyakorit, ma meg már csak egy pár unott válasz jön rá. Szerintem tök jó, hogy nem hagyjuk magunkat széttrollkodni.
2023. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/365 anonim ***** válasza:
82%
Ez már olyan lerágott csont, hogy a kutyának se kellene.
2023. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/365 anonim ***** válasza:
11%

"Egy ilyen kérdés pár éve még felrobbantotta volna a Gyakorit, ma meg már csak egy pár unott válasz jön rá"



Fogadjunk, hogy elmegyunk 200-ig.....



Amugy pedig igen, akkor lenne jobb, ha az AI milliardos nagysagrendu meritesbol dolgozna, amig a manualis parvalasztasnal megismersz 20 embert, es akkor abbol kell valasztani.



38F incel

2023. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!