Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos 30 fölötti melós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 30 fölötti melós ha nincs saját lakása nem is reménykedhet hogy gyereke és felesége lesz ebben az életben?

Figyelt kérdés

Egy magyar átlag fizetésből 200-300 ezer ft nem lehet saját lakást vagy házat venni.

Nem lehet olyan életet élni amilyet sok nő szeretne hogy kirakja a facebookra melyik hétvégén hol voltak és nézik a like-okat.

Sok százezer férfi él így a fizetések szerint,akkor ilyen férfi hogyan találhatna normál nőt családalapításra?


2023. ápr. 5. 08:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
53%
Magadhoz hasonló melós nőt keressél. Sok sikert.
2023. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Lekopiztad kb az én kérdésemet.
2023. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Önmagam miatt kérdeztem,nem szoktam ezen az oldalon sok időt tölteni,mert munka közben alig van időm.
2023. ápr. 5. 08:49
 4/16 anonim válasza:
62%
Sokat dolgozol azért a 200-ért?
2023. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Én is melós ember vagyok, m³gis találtam barátnőt. Nem ezen múlik,hanem a személlyiségeden és a szerencsén.

Legyél határozott és magabiztos, arra buknak a nők,ha egy kicsit összeszeded magad és kinézel majd valahogy akkor lazán találsz párt

2023. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
71%

Albérletben is laknak olyan férfiak akinek van felesége.

Ha lesz majd házad lakásod az sem garancia arra, hogy lesz családod feleséged.

Szerintem próbálj udvarolni saját magad kaliberű lányoknak egyszer talán sikerül meggyőznöd hogy jó leszel neki és hozzád megy.

2023. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Minek gyerek?
2023. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

MELÓS! Többet keresek mint te, 400 felett nettó, irodista vagyok de így is esélytelen pedig van hitelre lakásom is.

36 F incel

2023. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Ne reménykedj te ilyenekben. Gyűjts össze egy pecabotra valót,váltsd ki az engedélyt aztán az életed hátralevő részében a horgászat leköt majd.
2023. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3%

Te melós! Én irodista vagyok, 37 leszek, van hitelre panelem. Szerinted van nőm? Esélytelen. Senki nem ad esélyt.

Mindenkinek az audis, kigyúrt, 2 millát kereső 190 centis kockahas kell.


37F Incel

2023. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!