Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normálisan működő, megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisan működő, megbízható alkalmi szexpartner kereső tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jah… tavasz van. Az a helyzet, hogy hirtelen rám tört, hogy muszáj találnom alkalmi szexpartnereket. Beregisztráltam egy-két helyre, de a legtöbb szimpla lehúzásnak tűnik. Csak egy gyors példa. Ez pont a milf-bookon történt. Elkezdtem kapni ilyen tök fura, magyartalanul megfogalmazott üzeneteket egy nőtől. Feltűnhetett volna, hogy valami nem kóser, na de a facebook komment szekcióban ennél sokkal borzalmasabb mondatszerkezetekkel is találkozom nap mint nap. Szóval nekiálltam vele chatelni, akárki is volt az. Aztán egyszer csak letiltott a chat, hogy kifogytam az “érmékből”, de sebaj, vehetek 300-at kb 9000 Ft-ért, aztán utána számoltam, hogy egyetlen üzenet elküldése 40 érme… na mondom az apátok f***t, én nem az fogok időjárásról, meg a kedvenc ételeimről beszélgetni óránként 100k-ért. Aztán utána néztem a neten is, állítólag pont ez az oldal kamu profilokat is használ, hogy megkopasszák az embert. Szóval visszatérve a fenti kérdésre, tud valaki olyan oldalt, ami megbízható? Ahol nem fog rámenni a gatyám, mire kiderítem, hogy ki mit szeret enni, meg inni, meg a többi…? Köszi előre is.

2023. ápr. 5. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

Rosszlányok.


Ezek szerint nem vagy jó pasi, hogy csak ingyen találj.

2023. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Prosti.
2023. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
1,2 honnan tudjátok?
2023. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Én nem írtam, hogy ronda!
2023. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Rosszlányok.
2023. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Semmiképp se prostituált.



Inkább egy igényesebb társkereső oldalon egy hölgy. Persze előre tisztázni kell milyen szándékból ismerkedsz.

2023. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!


1. hozzászólónak írom, hogy nem az volt a problémám, hogy “nem vagyok jó pasi, szóval nem találok ingyen”, viszont ha nem ingyen van, hanem fizetni kell valamiért, akkor történjen is valami, szerintem ebben egyet értünk. Kamu profilokkal való chatelgetésre nem fogok költeni és mint kiderül rengeteg hasonló társkereső használja ugyanezt az üzleti modellt. A kérdés erre vonatkozott, hogy mi az ami megbízható, mi az, ahol valódi nők ülnek a másik oldalon. Onnantól kezdve lehet arról tárgyalni, hogy bejövök-e neki, vagy sem.

2023. ápr. 5. 22:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Badoo, tinder.


Tudom, vannak tinderen is csalók, de mégsem botokkal ír az ember.

2023. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Eropolis.

Régi oldal, viszont garantáltan nincs bot rajta és szexpartnerkereső. A férfiak ezért erősen túlprezentáltak, de nők is vannak.

2023. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Ekkora hímr*bancnak lenni, hogy valaki így vergődjön azért, hogy használják párszor, te jó isten :D
2023. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!