Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fontosabb egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fontosabb egy nőnek a párválasztásban, ha egy férfi sikeres, miért az a mérvadó, hogy 170 centi vagy 100 kg egy férfi?

Figyelt kérdés

Születni lehet 180 centisnek csak éppen sikert elérni nem születéssel kell hanem utána , hiába 185 centi egy férfi ha árufeltöltő és semmit nem ér el.


Ennyire átmosta a nők agyát a social media, hogy nem a sikert és a tehetséget ismerik el hanem azt, hogy valaki 180 centinek születik miközben egy vesztes?


2023. ápr. 7. 08:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
94%
En a 180 centis, 75-85 kilos, sikeres ferfiakat preferalom :*
2023. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
93%
Na mi van Shrek ujra regisztráltál? Nem véletlen lettél kidobva a múltkor.
2023. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

#1


Nem ez volt a kérdés. Ha van egy 31 éves férfi aki sikeres , csak éppen nem 185 centisnek született akkor miért is válassza inkább a nő a 185 centis patkánybelsejű férfit aki csak átveri és megcsalja, mellette meg lehet a kukásautón áll reggelente ahelyett, hogy egy sikeres és kedves férfit választana aki lehet nem 185 centi csak éppen sokkal több mindent elért az életben és sokkal többet tud adni

2023. ápr. 7. 08:54
 4/63 A kérdező kommentje:

#2


Nem regiszrtáltam újra és kidobva sem lettem

2023. ápr. 7. 08:54
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
#2 jup, Shrek visszatért. Pedig én őszintén reméltem, hogy eltűnt, és talán némi hiszti után segítséget kér. Ahj Shrek... Pedig én úgy drukkoltam neked...
2023. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%
3 Mert a kukas csavoval legalabb jokat szexel, amig talan egy minden teren megfelelot. Nyilvan hosszutavra az sem feltetlen kell senkinek. De a dagi csunya csavonak kicsit tobbet kell letennie az asztalra ahhoz, hogy igazi cukros apuka lehessen belole.
2023. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
7%

Azert mert a tarsadalmunk felszines, es a tobbseg nem sajat maganak hanem a kirakatnak akar megfelelni. De nem am belso dolgok miatt, nem. Minden kulsosegrol szol.

Van egyket kivetel: Ahogy igazabol szamomra tokmindegy hogy opelem vagy audim van, el tud vinni a-bol b-be, ugy kulsoleg csak igenyes legyen.

2023. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

#5


Majdnem két hete írtam utoljára.


#6


Ha magyarul írsz akkor használj ékezeteket, attól, hogy külföldön mosogatsz és külföld billentyűzeted van még tudsz ékezeteket írni. Én elég sokat letettem már az asztalra egy átlag férfihez képest.


Vajon egy kukás csávó vesz majd szép házat a nőnek amire vágyik? Lehet, hogy jobban tetszik neki az elején amikor megdugja esténként, csak ha becsúszik egy gyerek vagy szeretne a nő egy autót, egy nagyobb lakást/házat az 1 szobás albérletén felül akkor nem hátrány ha nem kukás a férfi.

2023. ápr. 7. 09:01
 9/63 A kérdező kommentje:

#7


Persze, tök mindegy, hogy egy 1,5 szobás panelben hajtod le a fejed vagy egy szép családiházban , van benne ágy, ugyanaz, nem?


Csak akkor miért is hangoztatják azt a nők, hogy a belső értékek a fontosak és nem a külső?

2023. ápr. 7. 09:02
 10/63 anonim ***** válasza:
95%

Shrek a pizza-futár lánnyal mi van zaklatod még?


Bedobtál neki 200e forintot már?(Múltkor szent meggyőződésed h ekkora összegnél eljuthatsz az ágyba vele)


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!