Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetséges ez? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges ez? Miért számít ennyit a múlt?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondják az emberek, hogy ha 30 éves koromig nem volt komoly kapcsolatom akkor utána már nem is lesz (féléves volt a legtöbb).

Majd mikor azt mondom, hogy ha nincs gyerekem és jól nézek ki van munkám ez elégnek kéne hogy legyen. Erre a válasz: hogy az sem baj ha van másik házasságból gyerek, de az rosszabb hogy nem volt még hosszú kapcsolatom.

Oké tegyük fel elfogaom.


De mégis az hogy lehet hogy kezek és lábak nélküli embereknek, meg parasportolóknak van barátnőjük?

Nekem meg azt nézik az emberek, hogy mi volt a múltban nem pedig azt, hogy mi lehetne a jövőben. Egy egészséges emberrel azért lehetne normálisan tervezni. Se gyerek se házasság semmi negatívum...


30 F



2023. ápr. 7. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy a külsőddel meg a személyiségeddel van baj.
2023. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Több mint valószínű, hogy a belsőd taszító.
2023. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezni, hogy miért nem jött be hosszù távon egy kapcsolatod sem. Senkinek semmi köze hozzá, ha 3 nőtől lenne 6 gyereked, akkor az lenne a baj.
2023. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem egyformák az emberek, logikus. Valakit zavar, hogy gyereked van, mert neki nem kell, nem akar mostohaanyja lenni, nem akar az exrol vitatkozni stb.

Valakinek meg az zavaró, hogy 30 éves korodra csak féléves kapcsolatban voltál, mert azt hiszi, hogy éretlen vagy, vagy kalandozó fiú.

Ismerkedj, majd talán akad olyan, akit nem zavar.

2023. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki olyan feltételeket támaszt amit jónak lát! Én pl az olyan férfiakat élből elutasítom akik 14-18 év között nem tudtak barátnőt szerezni.
2023. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen egyszerű. Ha 12 évig nem kellettel senkinek, akkor miért gondolod hogy majd most ? Ha énekelni kezdek és 10 év után is rossz a hangom nem jelentkezem a Megasztárba, mert felesleges. Ha 5 év alatt nem kapok jogait ne akarjak vezetni.


Van amikor be kell látni hogy valami nem megy.

2023. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mert későn érő típus vagyok

25 évesen dolgoztam először. Ott is mondják azt nekem, hogy 7 évig nem akkor ne is kezdjem el? Ha a te felfogásod szerint élnék akkor most azonnal öngyilkosnak kéne lennem.

24 évesen szexeltem először azóta voltak egyéjszakásaim.


Az ilyen embereket ütném addig amég mozognak. Biztos gazdag szülők gyereke vagy. Jogsit is 27 évesen kezdtem el csinálni, mert nem volt előtte pénz. Nem jártam bulizni sem mert nem volt előtte pénz. Másnak mindent a segge alá raktak...


Persze 14-18 év között... Akkoriban ennivalóra sem volt pénzem. Nem értik sajnos az ilyen buborékban élő emberek, hogy nekem olyan dolgokért kellett és kell küzdenem ami másnak full alap az életben.

De ha 30 éves koromra sikerül kialakítani a dolgokat akkor miért kell akkor is a múltat felhántolgatni?

2023. ápr. 7. 18:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert a múlt fontos, azért.
2023. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor bizonyítsd be hogy mindenki téved
2023. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

"Az ilyen embereket ütném addig amég mozognak. Biztos gazdag szülők gyereke vagy."


Na, hát ilyen megnyilvánulások után nem véletlen, hogy a 17-30 éves korodig tartó 10+ évben senki nem akart tőled semmi komolyat. Primitív állat vagy, ezért.


Nekem sem kéne olyan, akinek nem volt 30 éves koráig egy épkézláb kapcsolata sem, mert az ilyen személy normális kapcsolatban alkalmatlan (látszik ez a stílusodon is ugyebár).


A pénz nem tudom, hogy jön ide, másnak sincs, más se kap, mégis van párkapcsolata huszonévesen, pedig másnak is kell dolgoznia és maga fizetnie az életét.

2023. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!