Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a nő tényleg átlag alattina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő tényleg átlag alattinak számít?

Figyelt kérdés

[link]

Még korábban (amikor még szőke volt, ha visszatekertek) kapott egy olyan levelet, pontosabban a barátja, hogy miért van egy ilyen, átlag alatti lánnyal? Szerintem ez nonszensz, hogy ő az legyen.


Te mit gondolsz?


2023. ápr. 8. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Legalja
Nem a legalja, de azért átlag alatti
Átlagos
Nem top csaj, de bőven átlag feletti
Top csaj, felső fél-1%
60 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Atlagos, mert duci, de amugy az arca szep. Mind a ketto szamit ugye az altalanos megiteleseben. Nem hinnem, hogy valaha lennenek tarskeresesi gondjai.
2023. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
3%
Undoritó ez a nő
2023. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
arca szép, ha ledobna magáról vagy 20kg-ot, akkor még jobb csaj volna.
2023. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs rajta 20 kg felesleg. De szeretnék én így kinézni... Inkább lennék duci, mint ocsmány.
2023. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
A teste átlag alatti. Az arca és a kisugárzása átlag feletti. Szóval én átlagosnak mondanám.
2023. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

#4


Miért lennél ocsmány?


Egyébként mindegy, hogy minek számít, szerintem szép lány, arcra különösen az. A teste pedig nyilván nem egy tipikus modell alkat de szerintem egyáltalán nem mondható rondának az sem. Csak van akinek jobban van akinek kevésbé jön be, ha egy nőn van valamennyi felesleg.

2023. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Ránézésre ő egy tipikus mindig jókedvű duci csajszi. Sajnos kár, hogy számomra még ő is az elérhetetlen istennő kategóriába tartozik. :C
2023. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%
Kifejezetten atlag feletti.
2023. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%
Fiatal, szeparcu, cicis husis, nem az atlag
2023. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%

Normális testsúllyal átlag feletti lenne...

De nálam ennyi felesleg már kizáró tényező, vagyis pl. Tinderen egy "kár érte" sóhajjal húznám balra.

2023. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!