Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted teljesen felejtős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted teljesen felejtős, hogy bárhol ismerkedni tudok? 29/L

Figyelt kérdés

1. Interneten nem tudok ismerkedni, mert a 2. kérdés az Instagram/Facebook/TikTok stb. elérhetőségemre kiváncsi. Egyik sincs nekem, ebből azt hiszik kamu a profilom.


2. Munkahelyen nem tudok ismerkedni, mert 100% home office-ban dolgozom.


3. Sportolás közben sem tudok ismerkedni, mert nagyon vékony vagyok, 3 hétig jártam edzésre és mindenféle erőlködés nélkül fogytam 4 kilót, amit nagyon nehezen sikerült az utóbbi időben visszaszednem. Így vagyok alig 45kg.


4. Barátaim nincsennek, ezért velük szórakozóhelyre járni nem tudok. Egyedül nem merek.


5. Tömegközlekedni szoktam, de ritkán, mert hétköznap déltől otthon vagyok, déltől dolgozom, délelőtt van időm elszalad a közértbe, könyvtárba. Akkor alig van valaki.


2023. ápr. 9. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem felejtős. Írj rám! Engem nem érdekel a FB, Insta, meg a többi.
2023. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Először talán barátokat kellene szerezned, már megbocsáss.
2023. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%
Szia írtam. 🙂
2023. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Szia, annyira én voltam ez a kiírás. Nem akarok bunkó lenni, mert lehet hogy tudatalatti, és nem is tudsz róla, de nem szeretnél igazán ismerkedni.

Nem tudom, hogy ennek mi az oka, te lehet hogy tudod, ezzel kezdj először valamit.

Lehet hogy ez most nem esik jól, vagy tökre nem érzed igaznak amit írtam. De ez az 5 indok ez pont az, amit kitaláltád magadnak, amivel meggyőzöd magad, hogy nem tudsz ismerkedni. Hogyha igazán szeretnél, bármelyik pontnál megtalálnád a kiskaput, illetve találnál plusz 5 lehetőséget.

Én is írtam ki régen ilyesmi kérdést, nem is tudom mit vártam, mert nyilván nem arra számítottam hogy itt majd leírják a tökéletes választ. Esetleg megerősítést vártam, hogy nem velem van a baj.

Azért írom ezt le, mert még ha nem is most azonnal, de hátha elgondolkozol ezeken. Lehet most hülyeségnek tűnik amit írtam, de próbáld úgy kezelni az eseted, mintha nem rólad lenne szó, hanem egy idegen írta volna ki ide, akiről semmi mást nem tudsz csak ennyit, amennyit kiírtál. Mit gondolnál róla, és mit tanácsolnál neki? :)

2023. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Nekem is írhatsz. Igen, a barátok kritikusak. Folyamatban van, olyan közeg kialakítása, ahol lehet mély kapcsolatokat kötni, de ez egyelőre még csak kezdődő projekt. Hova valósi vagy?
2023. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is írhatsz, bár én 40 éves vagyok, de elsőre szimpatikusnak tűnsz:).
2023. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Azok alapján, amit leírtál, felejtős. De nem azért, mert ennyire nincsenek lehetőségeid, hanem azért, mert ennyire ügyesen találod meg a kifogásokat, hol miért nem tudsz ismerkedni.

Interneten nem akarsz - ha nem, hát nem, nem kötelező.

Munkahelyen nem tudsz, mert 100%-ig home office - de nem is kommunikálsz másokkal? Nincs olyan kollégád, akivel tudsz virtuálisan szót váltani vagy nincs rá időd? Meg lehet ám beszélni személyes találkozót Teamsen is, ha úgy van.

Sportolás közben nem tudsz, mert vékony vagy és nem jó neked az edzőterem. De akkor miért nem mást sportolsz? Menj el mondjuk túrázni, biciklizni, télen korcsolyázni - lehet, hogy más sporttal nem fogysz annyit, jobban érzed magadat, közben pedig lehet ismerkedni. Van sport az edzőtermen kívül is.

Barátaid nincsenek - ezen lehet segíteni, de ha a barátokon keresztüli ismerkedés kimarad, azt is túl lehet élni.

Tömegközlekedésen sem tudsz ismerkedni, mert hétköznap délelőtt közlekedsz - ez lehet egy indok, de nem hiszem, hogy ilyenkor nincs senki, aki szóba jöhetne. Meg azt sem, hogy csak és kizárólag hétköznap délelőtt használod a tömegközlekedést, hétvégén nem mész sehová és különben is mindig tök üresek a buszok, villamosok, amikre felszállsz. Persze ha bedugott füllel bámulsz kifelé az ablakon, kizárva a külvilágot, nem könnyű. Nem lehet, hogy így szoktál utazni?

Mindenesetre az tény, hogy nagyon jól találod meg, hol miért nem tudsz ismerkedni. Ennyi erővel kitalálhatsz indokokat a könyvtárra, kávézóra, iskolára vagy bármi másra, hogy ott miért nem megy és mindenre lesz egy kész magyarázatod.

2023. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Ne törjétek magatok, a szokásos 1 mondatos unatkozó volt ő is.
2023. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Az internetes ismerkedéseknél tényleg ez az első, hogy cseréljük insta/FB/Tiktok elérhetőséget, mert ott "könnyebb a kommunikáció" - erre válaszolok, hogy nekem ilyen nincs. És onnantól kezdve 10-ből 10 esetben se szó, se beszéd ghostingolnak.


Tömegközlekedésen tényleg nem szeretnék ismerkedni.

Sport közben, edzőteremben ami adja magát, tapasztalatom szerint nem lehet. Csak rosszul jöttem ki.. :)



Délelőtt a közértben nyugdíjasok vannak, ez szerintem tény.

2023. ápr. 9. 22:59
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Miért nincsenek barátaid és mit teszel azért, hogy változzon?


Meg kell teremtened a lehetőséget, hogy új embereket ismerj meg, személyesen. Hogy milyen program kapcsán, már tőled függ, bármi ami érdekel. Legyen táncóra, társasjáték est, koncert, stb. Felkeresheted régi ismerőseid, csoporttársaid, üljetek be egy kávéra, szerezz barátokat, vedd magad körül emberekkel!

2023. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!